Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 липня, 14:13:54

Підписано меморандум про правову співпрацю

12.12.2016   11:03Агенцiя

В Чернігові був підписаний Меморандум про взаємодію з надання безоплатної первинної правової допомоги військовослужбовцям, працівникам Збройних Сил України, членам їх сімей, а також звільненим військовим та бійцям АТО.

- Перше завдання - це надання практичної допомоги при реалізації їх соціальних прав при вирішенні безпосередніх проблемних питань  або також під час надання консультативної допомоги, - зазначив начальник Північного територіального юридичного управління Міністерства оборони України Андрій Комар.

Основними вимогами Меморандуму стали надання безоплатних  консультацій, роз’яснення положень військового та іншого законодавства і насамперед забезпечення державних соціальних гарантій військовослужбовців.

Координатором у юридичній співпраці став Чернігівський обласний військовий комісаріат, який низку делегуючих повноважень взяв на себе .
В подальшому такі правові документи планується підписати у всіх великих містах України, адже правова підтримка воїнам та їх родинам в цей час дуже потрібна.


Ігор Березинський

Останні новини Чернігівщини

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.

Літній відпочинок – не привід смітити на природі

Літній відпочинок – не привід смітити на природі 11:55

Літня пора – час для відпочинку. Тому саме в цей період люди прагнуть виїхати по далі з міста, від жаркої задухи і відпочити десь на лоні природи.