Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 11 грудня до 8:00 12 грудня 2016 року.

МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі в житловому секторі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.
Стан доріг:
Для забезпечення безпеки дорожнього руху на дорогах області працювало 129 одиниць спецтехніки та 158 чоловік обслуговуючого персоналу від ДП "Чернігівський облавтодор". Стан доріг та мостів задовільний, проїзд автотранспорту забезпечено.
Дорожньо-транспортні пригоди – 2:
- на автодорозі Р-68 Талалаївка-Сокиринці (Ічнянський район) о 14 год. 30 хв. 11 грудня водій автомобіля "Меrcury BLAF377 Ontario" не справився з керуванням на закругленій ділянці дороги та з’їхав у кювет. Внаслідок пригоди пасажир автомобіля отримав тілесні ушкодження та був доставлений для надання медичної допомоги до Ічнянської центральної районної лікарні;
- в смт Козелець по вул. Пролетарській біля будинку №46 о 21 год. 20 хв. 11 грудня водій автомобілі "ВАЗ 21111" не справився з керуванням та здійснив наїзд на пішохода, який перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, йшов по узбіччю дороги у зустрічному напряму та почав раптово перетинати проїжджу частину дороги. Внаслідок пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Козелецької центральної районної лікарні.
Пожежі в житловому секторі – 4, внаслідок цих пожеж загинули 2 особи.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-11 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 11 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 9 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 11 грудня до 20 години 12 грудня очікується: вночі сильні опади, сніг, місцями сильний сніг та дощ, місцями налипання мокрого снігу, ожеледь, заметіль; вдень помірні опади, на дорогах ожеледиця. Вітер північно-східний 7-12 м/с. Температура по області вночі 2-7º морозу, вдень від 3º морозу до 2º тепла.
По Чернігову температура вночі 2-4ºморозу, вдень 1-3º морозу.
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.