Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 17:25:14

Прокурором в суді доведено вину посадовця у вчинені корупційного злочину – засуджено до 7 років позбавлення волі

12.12.2016   08:30

Прокуратурою області забезпечено підтримання державного обвинувачення у кримінальному провадженні щодо колишнього голови Бобровицької райдержадміністрації за одержання ним 45 тис. грн. неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

З метою забезпечення кримінальної відповідальності посадовця, який вчинив корупційний злочин, прокурором суду надано комплекс належних, допустимих та беззаперечних доказів, що доводять вину обвинуваченого в повному обсязі.

Як встановлено під час судового розгляду, посадовець з використанням наданих йому владних повноважень сприяв у виділенні місцевому мешканцю в приватну власність 0,4 га земельної ділянки сільськогосподарського призначення та видачі відповідного розпорядження про зміну цільового призначення землі з метою розміщення на ній автомобільної заправної газової станції.

Вироком Ніжинського міськрайонного суду 05.12.2016 обвинуваченому призначено покарання у виді 7 років позбавлення волі з позбавленням на 3 роки права обіймати посади в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, на підприємствах, установах та організаціях державної та комунальної власності, пов’язані із здійсненням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, з конфіскацією майна та позбавленням рангу державного службовця.

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини