Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 14:30:14

Водію, який спричинив дорожньо-транспортну пригоду, внаслідок якої загинула жінка, обрано запобіжний захід – тримання під вартою

10.12.2016   13:26Агенцiя

9 грудня, ухвалою Новозаводського районного суду м. Чернігова водію, який спричинив смертельну дорожньо-транспортну пригоду обрано запобіжний захід – тримання під вартою.

Як встановлено, 08.12.2016 місцевий житель, керуючи автомобілем в стані алкогольного сп’яніння, неправильно оцінив дорожню обстановку, не вибрав безпечної швидкості руху, внаслідок чого на нерегульованому пішохідному переході в районі будинку № 110-а по пр. Перемоги у м. Чернігові здійснив наїзд на жінку.

Внаслідок отриманих тілесних ушкоджень потерпіла загинула на місці події.

Водію 09.12.2016 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює СУ ГУ НП в області, процесуальне керівництво – прокуратура області.

Тривають слідчі дії.


Довідково: санкція ч. 2 ст. 286 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до 3 років або без такого.

Останні новини Чернігівщини

Ніжинські поліцейські затримали підозрювану, яка ножем завдала тяжких тілесних ушкоджень своєму співмешканцю 10:51

У Ніжині поліцейські затримали жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, тяжко поранила ножем свого співмешканця.

На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено жінку та неповнолітню дівчину: поліція документує наслідки 10:50

Сьогодні, 1 вересня, росіяни атакували безпілотниками м. Городню Чернігівського району. Внаслідок ворожих ударів зазнали поранень двоє місцевих мешканок - 50-річна жінка та 14-річна дівчина.

 В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій

В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій 10:48

В Україні реалізується проєкт зі зміцнення системи охорони здоров’я у сфері реабілітації після ампутацій.

Чернігівські тхеквондисти вибороли сім медалей на чемпіонатах України у Львові 10:46

З 21 до 23 серпня у Львові відбулися масштабні всеукраїнські змагання з тхеквондо ВТФ: Чемпіонат України серед юніорів та Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР, УФК та спортивних клубів у розділах керугі та пумсе.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45

Протягом минулої доби зареєстровано 15 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 14 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини