Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 грудня, 08:14:41

Всеукраїнський семінар із національно-патріотичного виховання молоді триває у Чернігові

10.12.2016   09:44Агенцiя

Всеукраїнський семінар-тренінг із національно-патріотичного виховання молоді на тему «Єдиним духом справи єднають» цими днями проходить у Чернігові.

Захід організований Міністерством молоді та спорту України спільно з Департаментом сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації. До обговорення аспектів формування національної свідомості у молоді долучилися близько 50 фахівців та активістів із різних областей країни.

9 грудня, з учасниками семінару зустрілися заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема та голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч. Зустріч відбулася на базі Кіно-культурного мистецького центру з національно-патріотичного виховання дітей і молоді.

Валерій Куліч привітав присутніх, подякував учасникам семінару за їхню роботу, а заступнику Міністра молоді та спорту України за сприяння в організації заходу.

– Жителі Чернігівщини, хоча область і межує з Російською Федерацією, традиційно дуже патріотично налаштовані. Проте формування національної свідомості юного покоління все одно потребує значної уваги. І в цьому напрямку нам є чим поділитися, оскільки в області постійно проводяться численні заходи, спрямовані на патріотичне виховання молоді та організацію її дозвілля, – зазначив Валерій Куліч.

Крім того, керівник області нагадав, що Чернігівщина має чимало історичних прикладів героїчної боротьби за незалежність України, на яких також виховується сучасне покоління юнаків і дівчат.

Виступаючи перед учасниками заходу, Олександр Ярема подякував волонтерським організаціям і всій сіверській спільноті за щоденну роботу на благо і розвиток української держави.

Він представив основні напрямки діяльності Міністерства молоді та спорту України, серед яких – патріотичне виховання молоді, створення платформ для її спілкування, розвитку та самореалізації.

– Для нас сьогодні особливо важливим є налагодження міжрегіональної співпраці. І дуже приємно, що саме Чернігівщина зголосилася виступити гостинним господарем цього заходу. Впевнений, що люди, які приїхали сюди, отримають неабиякий досвід із реалізації національно-патріотичних проектів та іншу корисну інформацію, – зауважив заступник міністра.

Олександр Ярема також вручив подяку Сіверодонецької міської ради Євгену Приходьку, члену Сосницької районної молодіжної громадської організації «Спортивного клубу «Анти», за проведену в дитячому закладі оздоровлення і відпочинку в Сосниці виховну роботу з формування національно-патріотичної свідомості юних громадян країни та незабутнє тепле ставлення до дітей Донбасу.

Серед інших заходів семінару – тренінги «Патріотизм як цінність і основа єдності нації», «Справи, які єднають», «Пошук ресурсу для реалізації національно-патріотичних проектів: залучаємо до співпраці донорські організації», ознайомлення з роботою Єдиного волонтерського центру, Центру психолого-соціальної допомоги «Ресурс», екскурсія по Навчальному центру Сухопутних військ Збройних сил України «Десна», патріотична акція «Твоя листівка для воїна», зустріч у Молодіжному театрі з учасниками мистецького десанту тощо.

Останні новини Чернігівщини

Новий Регламент Чернігівської міської ради для її VIII скликання затверджений

Новий Регламент Чернігівської міської ради для її VIII скликання затверджений 08:03

1 грудня на пленарному засіданні сесії затвердили Регламент Чернігівської міської ради VIII скликання. Головний документ, за яким працюватиме Чернігівська міська рада.

Фермер добровільно виконав вимоги прокурора, звільнивши 2 га самовільно зайнятої ним землі

Фермер добровільно виконав вимоги прокурора, звільнивши 2 га самовільно зайнятої ним землі 07:51

Ухвалою Господарського суду Чернігівської області від 24 листопада 2020 року провадження у справі за позовом Бахмацької місцевої прокуратури закрито з огляду на добровільність виконання позовних вимог прокурора.

Поліція оголосила про підозру неповнолітньому, що причетний до розбійного нападу

Поліція оголосила про підозру неповнолітньому, що причетний до розбійного нападу 07:42

Поліція оголосила про підозру 17-річному мешканцю Чернігова, який з двома неповнолітніми товаришами напав на перехожого.

Під час пожежі загинув 64-річний господар будинку

Під час пожежі загинув 64-річний господар будинку 07:37

Трагічний випадок стався 30 листопада у с. Мньов, що на території Михайло-Коцюбинської селищної громади.

2 грудня - Міжнародний день боротьби за скасування рабства

2 грудня - Міжнародний день боротьби за скасування рабства 07:33

Міжнародний день боротьби за скасування рабства відзначається щорічно 2 грудня.

АНОНСИ ПОДІЙ