Під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури правоохоронцями припинено незаконну діяльність грального закладу
Прилуцькою місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом зайняття гральним бізнесом (ч. 1 ст. 203-2 КК України).

Слідством встановлено, що у м. Ічня в приміщенні автостанції незаконно здійснює діяльність гральний заклад під виглядом інтернет-центру ТОВ «В мережі».
Завдяки скоординованим процесуальним керівником заходам співробітниками Ічнянським ВП Прилуцького ВП ГУ НП в області в приміщенні автостанції, де розташовувався заклад проведено обшук.
Правоохоронцями вилучено комп’ютерне обладнання, на якому встановлено програми-симулятори ігрових автоматів, фінансову документацію та чорнові записи, що використовувалася для протиправної діяльності.
Ухвалою суду на вилучену техніку судом накладено арешт, яку направлено для проведення відповідних досліджень.
Наразі здійснюються інші процесуальні дії, спрямовані на викриття та притягнення до кримінальної відповідальності усіх осіб, причетних до вчинення злочину.
Хід слідства перебуває на контролі місцевої прокуратури.
Довідково: зайняття гральним бізнесом є особливо тяжким злочином, за який згідно із санкцією ч. 1 ст. 203-2 КК України передбачено покарання у виді штрафу від 10 до 40 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 170 тис грн 680 тис грн).
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.