Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 червня, 06:30:04

Фіскальна служба області за 11 місяців надала послуг більш як 632 тисячам платників податків

09.12.2016   13:46Агенцiя

За січень – листопад поточного року до органів ДФС Чернігівської області звернулось понад 632 тис. платників для отримання адміністративних, консультативних та інформаційних послуг.

Із загальної кількості адміністративних послуг – 66 відсотів (420,6 тис.) надано через Центри обслуговування платників. За статистичними даними, найбільш популярною була послуга видачі картки платника податків. Нею скористалися понад 40,5 тис. осіб. На другому місці послуга з реєстрації книг обліку розрахункових операцій – 7,9 тис. послуг.
   
Також, значну кількість було надано послуг: витягу з реєстру платника єдиного податку – 5,8 тис., реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 4,6 тис., видача ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями – 2,9 тис., реєстрація платника єдиного податку – 2,4 тис., видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами фіскальної служби – 2,2 тис., видача ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами – по 2,1 тисячі.

Останні новини Чернігівщини

Коронавірус виявили ще у 22 людей

Коронавірус виявили ще у 22 людей 14:49

За добу на Чернігівщині коронавірус діагностували у 22 людей.

У Чернігові розпочав роботу велопатруль

У Чернігові розпочав роботу велопатруль 12:56

Сьогодні вперше на вулиці міста виїхав справжній поліцейський велопатруль. Інспектори на двоколісних транспортних засобах вишикувались в сквері імені Богдана Хмельницького, де до них звернувся начальник управління патрульної поліції Андрій Думич.

У партії

У партії "Слуга Народу" призначили керівників обласних осередків. У Чернігівський - Павло Халімон 12:34

У політичній партії «Слуга Народу» призначили керівників обласних осередків у дев’яти регіонах України.

У росіянина на кордоні вилучили кортик

У росіянина на кордоні вилучили кортик 12:07

В міжнародному автомобільному пункті пропуску «Сеньківка» на виїзд з України оформлявся легковий автомобіль «Фіат». В якості пасажира в ньому слідував 50-річний громадянин Росії.

Заробітна плата в області. ДОВІДКА

Заробітна плата в області. ДОВІДКА 11:32

На підприємствах, в установах та організаціях Чернігівської області у квітні 2020 року було зайнято майже 173 тис. штатних працівників. На оплату їхньої праці спрямовано 1503 млн.грн. Номінальна заробітна плата в розрахунку на одного штатного працівника становила 8697 грн (в Україні – 10430 грн), що на 5,8% більше, ніж у квітні 2019 року.