Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 червня, 18:13:52

Районні газети Чернігівщини відзначено за висвітлення аграрної тематики

09.12.2016   10:00Агенцiя

У Чернігові 7 грудня відбулося урочисте вручення відзнак районним газетам, які брали участь у конкурсі журналістських публікацій «Чернігівщина аграрна».

Перемогу в конкурсі здобула Корюківська газета «Маяк». Але також були відзначені і матеріали інших районок. Дипломи та винагороди отримали редакції Сновського «Променя», Талалаївської«Трибуни хлібороба», «Новин Городнянщини», «Вістей Борзнянщини», «Життя Семенівщини», «Носівських вістей», Чернігівського «Нашого краю», Куликівської «Поліської правди» та Ічнянської «Трудової слави».

Конкурс проводився Асоціацією регіональних ЗМІ за підтримки Чернігівської обласної організації Аграрної партії України. Нагороди журналістам вручили заступник голови обласної організації Аграрної партії України Арсен Дідур та голова Асоціації регіональних ЗМІ Олександр Назаренко.

– Цей конкурс ми організували для того, щоб більше привернути увагу до наших сільських населених пунктів, районних центрів, а також до аграрного сектору, – повідомив Арсен Дідур. – І звісно ж, аби допомогти районним газетам у цей непростий час, коли друковані видання проходять процес реформування. Мені хотілося донести, що і наша партійна організація, і обласна рада як орган місцевого самоврядування будуть на вашому боці на цьому знаковому шляху і у потрібний час намагатимемося підставити плече районним журналістам.

– Визначити переможця було досить важко, – зазначив Олександр Назаренко. – Практично всі матеріали, які надійшли на конкурс, мали високий професійний рівень і висвітлювали справді актуальні проблеми агросектору, який є найперспективнішою галуззю економіки Чернігівщини. Тому майже половина районних газет області відзначена дипломами. Велика вдячність обласній організації Аграрної партії України за підтримку творчого конкурсу.

Редактори районних газет також відзначили важливість проведення подібних конкурсів. Під час спілкування після нагородження усі висловили побажання, аби такі заходи проводилися і надалі.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 17:18

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

У Чернігові кількість хворих на COVID-19 значно зростає

У Чернігові кількість хворих на COVID-19 значно зростає 15:20

Граничні межі для пом’якшення умов карантину поки не перейдені, але треба розуміти, що подальше збільшення захворюваності може поставити й таке питання. Про це говорилося 2 червня на щотижневій розширеній нараді у Чернігівській міській раді.

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 15:12

Станом на 13 годину 2 червня в Чернігівській області +15 нових випадків коронавірусу.

Вшанували пам’ять борця за волю України Василя Хвоста

Вшанували пам’ять борця за волю України Василя Хвоста 12:48

31 травня у с. Велика Кошелівка Ніжинського району проведено просвітницький захід на честь Василя Івановича ХВОСТА (1879—1912), місцевого уродженця, борця за волю України, громадсько-політичного діяча, депутата 2-ї Державної Думи Російської імперії, члена Української трудової громади.

Ніжин: прийнято рішення щодо послаблення карантинних умов

Ніжин: прийнято рішення щодо послаблення карантинних умов 12:16

1 червня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини