Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 липня, 09:24:26

З метою зниження рівня корупції у податковій та митній сфері проведено 82 службових розслідування та перевірки

08.12.2016   13:58Агенцiя

В органах ДФС області ведеться боротьба з проявами корупції. З цією метою використовуються різні форми та методи, а також залучається громадськість.

Для оперативного отримання інформації про можливі зловживання працівників податкової та митної служби у відділі внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Чернігівській області працює телефон «Довіри». Його номер: (0462) 668-522.

Телефонувати можна не лише у випадках порушення законності, а й надавати свої зауваження та пропозиції щодо діяльності служби. Крім того з інформацією та пропозиціями можна звернутися безпосередньо до відділу внутрішньої безпеки за адресою: м. Чернігів, вул. Реміснича, 11, каб.208. За кожним фактом проводиться службова перевірка та вживаються відповідні заходи. Фахівці відділу внутрішньої безпеки будуть вдячні за об’єктивну інформацію.

Як повідомив начальник відділу внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Чернігівській області Олексій Мисенко, з початку року на телефон «Довіри» надійшло більше 30 повідомлень. Проте в жодному з них не вказувалося на хабарництво чи зловживання з боку податківців та митників. Всі вони стосувалися порушень норм податкового законодавства з боку суб’єктів господарювання. Інформація передана до органів ДФС області для перевірки викладених фактів.

Загалом, з метою зниження рівня корупції у податковій та митній сфері працівниками відділу внутрішньої безпеки протягом 11 місяців поточного року проведено 82 службових розслідування та перевірки. За їх результатами 14 матеріалів спрямовано до правоохоронних органів для прийняття рішень.

За матеріалами відділу органами прокуратури відкрито 7 кримінальних проваджень стосовно працівників фіскальної та митної служби області за фактами скоєння службових злочинів. А саме: 2 - за фактом вимагання та отримання працівниками керівної ланки органів ДФС області неправомірної вигоди, 1 - за фактом вимагання неправомірної вигоди, 2 - за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами, 2 - за фактом неналежного виконання службових обов’язків посадовими особами митниці.

На адресу керівництва Чернігівської митниці ДФС та територіальних органів ДФС у Чернігівській області направлено 46 подань, вжиті заходи реагування стосовно 42 посадових осіб, 6 працівників звільнено з органів ДФС, притягнуто до дисциплінарної відповідальності 28 посадовців, 18 – винесено офіційне застереження.

Останні новини Чернігівщини

Десна (Чернігів) - Колос (Ковалівка) 5:1

Десна (Чернігів) - Колос (Ковалівка) 5:1 07:46

Голи: Будківський, 9, Фаворов, 37, 78 (з пенальті), Старенький, 87, Тотовицький, 90 - Кожушко, 89.

6 липня - Всесвітній день поцілунку

6 липня - Всесвітній день поцілунку 07:31

Цей чудовий і красивий День - Всесвітній День поцілунків, вперше з’явився у Великобританії в кінці XIX століття і носить відповідну назву «World Kissing Day».

15 невибагливих рослин для саду – "посадив і забув" 17:19

Красиві квіти, високі дерева та пишні кущі подобаються не лише затятим садівникам. Завжди приємно пройтися по квітучій і доглянутій ділянці. На жаль, на прополювання, затінення, поливання і вкривання на зиму витрачається багато сил і часу. Міським жителям така розкіш не по кишені.

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини 17:14

Насіння чіа - це справжній суперфуд і лідер за вмістом нутрієнтів на грам. У чому ж полягає їх користь для чоловіків і для жінок?