Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 13:57:57

З метою зниження рівня корупції у податковій та митній сфері проведено 82 службових розслідування та перевірки

08.12.2016   13:58Агенцiя

В органах ДФС області ведеться боротьба з проявами корупції. З цією метою використовуються різні форми та методи, а також залучається громадськість.

Для оперативного отримання інформації про можливі зловживання працівників податкової та митної служби у відділі внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Чернігівській області працює телефон «Довіри». Його номер: (0462) 668-522.

Телефонувати можна не лише у випадках порушення законності, а й надавати свої зауваження та пропозиції щодо діяльності служби. Крім того з інформацією та пропозиціями можна звернутися безпосередньо до відділу внутрішньої безпеки за адресою: м. Чернігів, вул. Реміснича, 11, каб.208. За кожним фактом проводиться службова перевірка та вживаються відповідні заходи. Фахівці відділу внутрішньої безпеки будуть вдячні за об’єктивну інформацію.

Як повідомив начальник відділу внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Чернігівській області Олексій Мисенко, з початку року на телефон «Довіри» надійшло більше 30 повідомлень. Проте в жодному з них не вказувалося на хабарництво чи зловживання з боку податківців та митників. Всі вони стосувалися порушень норм податкового законодавства з боку суб’єктів господарювання. Інформація передана до органів ДФС області для перевірки викладених фактів.

Загалом, з метою зниження рівня корупції у податковій та митній сфері працівниками відділу внутрішньої безпеки протягом 11 місяців поточного року проведено 82 службових розслідування та перевірки. За їх результатами 14 матеріалів спрямовано до правоохоронних органів для прийняття рішень.

За матеріалами відділу органами прокуратури відкрито 7 кримінальних проваджень стосовно працівників фіскальної та митної служби області за фактами скоєння службових злочинів. А саме: 2 - за фактом вимагання та отримання працівниками керівної ланки органів ДФС області неправомірної вигоди, 1 - за фактом вимагання неправомірної вигоди, 2 - за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами, 2 - за фактом неналежного виконання службових обов’язків посадовими особами митниці.

На адресу керівництва Чернігівської митниці ДФС та територіальних органів ДФС у Чернігівській області направлено 46 подань, вжиті заходи реагування стосовно 42 посадових осіб, 6 працівників звільнено з органів ДФС, притягнуто до дисциплінарної відповідальності 28 посадовців, 18 – винесено офіційне застереження.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.