Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 14:16:56

Завершено спеціальне досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо колишнього правоохоронця

08.12.2016   08:26Агенцiя

Прокуратурою області завершено процедуру спеціального досудового розслідування, передбаченого главою 24-1 КПК України, у кримінальному провадженні за підозрою колишнього правоохоронця, якого оголошено у міжнародний розшук.

Слідчими здобуто докази причетності підозрюваного до вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство), ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження із боєприпасами), ч. З ст. 365 (перевищення службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

Завдяки можливості застосування такої форми досудового провадження слідству вдалося в максимально стислі терміни скерувати обвинувальний акт до суду для притягнення винного до передбаченої законом відповідальності.

У поточному році правоохоронцями Чернігівщини до суду направлено 3 обвинувальні акти в кримінальних провадженнях за процедурою спеціального досудового розслідування.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.