Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 13:52:23

В Головному управлінні Нацполіції області підбили підсумки роботи за 11 місяців

08.12.2016   07:57Агенцiя

Керівники територіальних підрозділів поліції прозвітували про стан боротьби зі злочинністю та проведення відпрацювання на території обслуговування.

7 грудня в Головному управлінні Національної поліції в Чернігівській області відбулася розширена нарада керівництва ГУНП, в якій взяли участь члени колегії та начальники галузевих служб. На нараду були також запрошені начальники територіальних відділів і відділень поліції та їх заступники.

Відкрив нараду начальник ГУНП в Чернігівській області полковник поліції Едуард Альохін. У своєму вступному слові керівник поліції Чернігівщини відзначив, що за підсумками відпрацювання області, яке тривало майже місяць, в загальнодержавному плані поліція Чернігівщини спрацювала добре.

Водночас не всі територіальні підрозділи під час оперативно-профілактичних заходів виклалися на повну силу. Саме до керівників таких підрозділів у керівництва ГУНП області були питання стосовно підвищення ефективності розкриття злочинів.

Також Едуард Альохін звернув увагу присутніх на забезпечення публічного порядку і безпеки громадян в ході перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів, які відбудуться в області 11 грудня.

Керівник поліції Чернігівщини поставив задачу всім начальникам територіальних підрозділів поліції забезпечити дотримання законності на території населених пунктів, де проходитимуть вибори, та не допустити фактів підкупу виборців.

Робота розширеної наради була побудована у форматі доповіді керівників кущових відділів поліції та їх територіальних відділень і відповідей на питання керівництва про основні напрямки діяльності.

Окрім начальника ГУНП, до виступаючих зі своїми зауваженнями та побажаннями зверталися заступник начальника Головного управління – начальник Слідчого управління ГУНП Євген Гончаров, начальник управління карного розшуку ГУНП Максим Гончар і тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника ГУНП Дмитро Лось.

Учасники наради обговорили результати проведених у листопаді оперативно-профілактичних заходів. Серед територіальних підрозділів поліції, які виконали поставлені керівництвом Національної поліції України та Головного управління завдання практично по всіх напрямках діяльності, а в першу чергу з розкриття злочинів та повідомленню особам про підозру, в трійці лідерів були названі Бахмацький, Прилуцький та Новгород-Сіверський відділи поліції.

На завершення керівник поліції Чернігівщини, зважаючи на позитивний ефект проведених у листопаді профілактичних заходів, прийняв рішення провести аналогічні заходи за усіма напрямками діяльності поліції і у грудні поточного року.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.