Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 серпня, 16:37:10

У Чернігові почали встановлювати відеокамери в рамках програми "Безпечне місто"

07.12.2016   10:42

У Чернігові почали встановлювати відеокамери спостереження, передбачені міською програмою «Безпечне місто». Зображення з перших встановлених відеокамер було продемонстроване 5 грудня в міській раді учасникам розширеної наради міського голови з керівниками структурних підрозділів.

- Цього року по місту з’явиться 30 відеокамер. Зараз встановлюються і підключаються по 4 кожного дня, - повідомив присутнім заступник міського голови Олександр Ломако.

Програма «Безпечне місто» прийнята і почала виконуватися цього року. Як і було нею передбачено, в першу чергу придбане спеціальне програмне забезпечення для розпізнавання та обробки отриманих зображень, а також обладнані серверна і моніторинговий центр. Зараз вони знаходяться і працюють на території одного з комунальних підприємств міста.

Тільки після цього розпочалося безпосереднє встановлення відеокамер. За своїми технічними характеристиками кожна з них дозволяє чітко розрізняти обличчя та автомобільні номери.

При встановленні кожна камера потребує проведення трьох окремих видів робіт: підключення електроживлення, підключення до мережі «інтернет» і, власне, підключення самої камери.

Наступного року встановлення відеокамер за цією програмою в місті продовжиться. Позаяк витрати на програмне забезпечення, серверну і моніторинговий центр – те, що вимагало найбільших коштів, - вже зроблені в цьому році, то всі фінансові ресурси в рамках цієї програми у 2017-му йтимуть саме на камери.

Чернігівський міський голова на нараді 5 грудня дав протокольне доручення встановити їх у наступному році на всій території Чернігова не менше 100. Саме стільки, на його думку, є мінімально необхідною кількістю для реального позитивного впливу на безпеку в нашому місті, враховуючи його площу.

- Камер спостереження потрібно стільки, щоб система «Безпечне місто» дійсно слугувала охороні правопорядку, зменшувала вуличну злочинність, вандалізм і тому подібне,  - сказав Владислав Атрошенко. - Якщо вже встановлювати в місті цю систему, то треба робити так, щоби вона була повністю функціональною і відповідала вимогам часу.

На думку міського голови, відеоспостереженням обов’язково мають бути обладнані ті ділянки, де місто вклало значні кошти в інфраструктуру. Також і вуличним освітленням, і відеоспостереженням мають обладнуватися найбільш криміногенні райони – аби з часом вони перетворилися на безпечні.

Останні новини Чернігівщини

У серпні матеріальну допомогу від міста отримає 201 чернігівська сім’я з новонародженими малюками

У серпні матеріальну допомогу від міста отримає 201 чернігівська сім’я з новонародженими малюками 15:10

У Чернігові кожна родина при народженні дитини отримує підтримку від міста. Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності.

За загиблих у липні Захисників України помолилися у Чернігові

За загиблих у липні Захисників України помолилися у Чернігові 15:01

6 серпня в Чернігові у козацькому кафедральному соборі святої великомучениці Катерини Православної церкви України відповідно вимог карантину та рекомендацій Чернігівської облдержадміністрації проведено традиційну панахиду за усіма воїнами, які в ЛИПНІ 2020 року загинули в боях за незалежність України.

Обсяги реалізованої продукції промисловості. ДОВІДКА

Обсяги реалізованої продукції промисловості. ДОВІДКА 14:50

Підприємства області в січні–червні 2020 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 15301,5 млн.грн.

СБУ викрила підпільний цех з виробництва контрафактного пального

СБУ викрила підпільний цех з виробництва контрафактного пального 14:44

Співробітники Управління Служби безпеки України в Чернігівській області у взаємодії зі слідчими ДФС викрили організовану групу, яка налагодила нелегальне виробництво і продаж фальсифікованих нафтопродуктів у промислових обсягах. «Прибуток» фігурантів становив майже 2 мільйони гривень щомісяця.

Андрій Прокопенко: Готуємось представити потенціал Чернігівщини на Третьому форумі регіонів України та Білорусі

Андрій Прокопенко: Готуємось представити потенціал Чернігівщини на Третьому форумі регіонів України та Білорусі 14:31

6 серпня голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко взяв участь у засіданні організаційного комітету з підготовки Третього Форуму регіонів України та Білорусі.