Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 червня, 03:10:17

Загальнонаціональна "Книга Миру" доповнилася розділом "Чернігів"

07.12.2016   08:04Агенцiя

Марина Порошенко під час візиту до Чернігова презентувала власний проект «Книга Миру». Це книга, в якій українські діти залишають свої сімейні фотографії, а також побажання для рідної країни.

Чернігівщина стала дев’ятою областю, яка долучилася до створення «Книги миру». До цього її наповнювали змістом і почуттями маленькі українці з Тернополя, Запоріжжя, Донецька, Луганська, інших регіонів. Побувала книга і за кордоном – в Америці та Туреччині. Сьогодні ж чернігівські хлопчики та дівчатка, діти загиблих героїв АТО, розмістили свої фото у розділі «Чернігів» і написали найкращі побажання дітям та дорослим усієї країни.

– Дуже символічно, що саме в день 25-ї річниці Збройних Сил України у книзі Миру з’явилися нові сторінки, – зазначила Марина Порошенко. – Це своєрідна маленька Біблія, яку пишуть діти України. У ній – дитячі побажання, щоб на рідній землі був мир, щоб батьки не гинули, а були поруч. А ті, хто героїчно загинув, захищаючи Вітчизну, споглядали на своїх дітей з небес і бачили, як вони зростають на патріотичних прикладах дорослих.

Дружина Президента України подивилася, як майстерно малюють маленькі чернігівці, та особисто долучилася до процесу створення художніх робіт. Юні учасники зустрічі отримали від неї книги та солодкі подарунки до свят.

Також Марина Порошенко поспілкувалася з представниками громадських організацій «Єдина родина Чернігівщини» та «Єдиний волонтерський центр». Волонтери розповіли про значну допомогу родинам загиблих бійців з боку громадськості та органів влади. Висловили ідею – розповсюдити по всій країні їхній досвід психологічної підтримки родин загиблих. Також вони запропонували дружині Глави держави долучитися до реалізації в області наступних проектів для родин бійців АТО.

На згадку про сьогоднішню зустріч волонтери подарували Марині Порошенко малюнок сина загиблого військовослужбовця. Робота хлопчика символізує єдність всієї України та прагнення Миру.

Дружина Президента подякувала родинам, волонтерам та керівництву області за патріотичне й моральне ставлення до сімей загиблих героїв-учасників АТО. Це гідний приклад єднання та співпраці влади з волонтерами у допомозі таким родинам.

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини