Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 21:27:31

Відбулися загальні збори Чернігівської обласної організації "Союз Чорнобиль Україна"

07.12.2016   08:02Агенцiя

6 грудня у залі засідань Деснянської районної ради відбулися урочисті збори Чернігівської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль Україна», в яких взяв участь перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

Провів засідання голова обласної організації «Союз Чорнобиль Україна» Анатолій Лігун. Розпочинаючи засідання, він привітав присутніх з державним святом Днем Збройних Сил України. Учасники засідання хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв, які віддали своє життя за Вітчизну.

В обговоренні проблемних питань чорнобильців взяли участь заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Катерина Тимощенко, заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в області Марія Помилуйко, головний лікар КЛПЗ «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» Галина Синявська та інші.

На зборах були розглянуті питання, що найбільш хвилюють чорнобильців, найголовніші з яких стосувалися соціального захисту, медичного та пенсійного забезпечення, компенсації пільг за перевезення та харчування, забезпечення житлом, порядку оформлення путівок на оздоровлення, вартості та забезпечення ліками ...

Валентин Мельничук, звертаючись до активу організації, зазначив, що обласна рада постійно приділяє увагу питанням соціального захисту постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи та питанням ліквідації наслідків цієї страшної аварії і тісно співпрацює в цьому напрямку з профільними громадськими організаціями.

Перший заступник голови обласної ради окремо зупинився на особливостях формування місцевих бюджетів, з яких виділятимуться кошти на медичне обслуговування чорнобильців-ліквідаторів у наступному році.

- Зараз проходить процес об'єднання територіальних громад, тож в такому випадку необхідно активізуватись усім чорнобильцям, озвучувати свої пропозиції щодо медичного, соціального і фінансового забезпечення та доносити їх до органів представницької влади усіх рівнів, - підкреслив керівник.

Разом з тим, Валентин Мельничук, напередодні Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, від імені обласної ради висловив їм щиру вдячність за мужність і подвиг, який вони здійснили у боротьбі з радіаційною загрозою. Керівник побажав усім присутнім міцного здоров'я, миру, добра, щоб завжди поруч з ними були людська шана і повага.

У свою чергу, Анатолій Лігун повідомив присутнім про підготовлений на засіданні ради обласної організації «Союз Чорнобиль Україна», лист-звернення до обласної ради і обласної державної адміністрації про збільшення фінансового забезпечення на безкоштовне пільгове лікування. Також учасники зборів обговорили організаційні питання щодо проведення Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, які проходитимуть в обласному центрі у грудні нинішнього року.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».