Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 лютого, 15:32:49

Діти Чернігівщини вітають своїх захисників та стверджують "моя Україна – єдина країна!" з сітілайтів обласного центру

06.12.2016   14:31Агенцiя

Центральну частину Чернігова до Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня Волонтера прикрасили плакати з дитячими та юнацькими малюнками учасників міських та обласних художніх конкурсів, що були проведені завдяки зусиллям та підтримки волонтерів, громадських організацій, рекламного агентства, міської та обласної влади.

На рекламних площах розміщені постери з колажами із малюнків патріотичного та військово-патріотичного напрямку з двома загальними гаслами «Діти Чернігівщини вітають своїх захисників!» та «Моя Україна – єдина країна!».

- «Наша організація уже два роки проводить конкурси/програми дитячого та юнацького патріотичного малюнку. Творчі роботи показуємо на виставках, фотографуємо та викладаємо в соціальних мережах, друкуємо листівки з малюнками конкурсантів, а ці листівочки даємо підписувати та розмальовувати дітям для вітання вояків.
Цього року вирішили розширити глядацьку аудиторію та привітати наших військових – зробити плакати (постери) з малюнками учасників конкурсів та розмістити їх на біллбордах та сітілайтах. Ідея отримала фінансову та інформаційну підтримку в департаменті обласної адміністрації, в управлінні міської влади, рекламному агентстві.

Постери вже надруковані, встановлені на сітілайтах, а в найближчі дні будуть виставлені на біллбордах - це закриті склом рекламні бокси та великі щити розміром 3 на 6 метрів» - розповів координатор проектів, керівник громадської організації «Асоціація безперервної фахової освіти «АТЕНЕУМ» Євгеній Малецький.

Малюнки були відібрані з робіт, які подавались на такі конкурси/програми:
- у Чернігівській області (2016 р. - «Моя Україна – єдина країна!» та юнацького патріотичного малюнку (в рамках програми «Медіа виставка-конкурс юнацького патріотичного малюнку» та «Твоя листівка для воїна»);
- у місті Чернігові (2015 р. - «З Днем захисника України» та «Національна гвардія – гордість України»).

Жоден конкурс не відбувся би без активної участі дітей та молоді, які відгукнулися та надали свої роботи – малюнки, комп’ютерну графіку, художні вироби.

«Оргкомітет намагається по максимуму заохотити конкурсантів, залучаються бюджетні кошти, допомога місцевих підприємців, депутатів, волонтерів та небайдужих громадян.

Наприклад, заслужений художник України Є. Павлов надав свої власні альбоми, депутат Чернігівської облради С. Охонько - тубуси для картин, депутат Ніжинської міської ради О. Шалай – солодощі, чернігівській підрозділ «Самооборони Майдани» -- ювілейне колекційне видання книги «Україна 1918-2016. Від Крут до Майдану»  -- зазначив співкоординатор проектів, громадський діяч Олександр Ясенчук.

Конкурси/програми організовані і проводяться за підтримки таких установ та організацій: Департамент сім‘ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації (далі – ЧОДА), Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЧОДА, Управління у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради, РА «Голдфьюче» (надання площі для розміщення соціальної реклами), Чернігівська обласна організація Товариства сприяння обороні Україні (далі – ТСОУ), Управління військово-патріотичної роботи та сприяння територіальній обороні Центрального Комітету ТСОУ по Чернігівській області; Благодійний фонд «ЗАХИСТИМО УКРАЇНУ!»; ГО "ВП ГО «САМООБОРОНА МАЙДАНУ» в Чернігівській області"; Культурно-мистецький центр "ІНТЕРМЕЦЦО"; ГО "СУСПІЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ"; ГО "ЧЕРНІГІВСЬКА ПРАВОЗАХИСНА СПІЛКА", ГО «Асоціація безперервної фахової освіти «АТЕНЕУМ».

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

 Є злочин, є вирок, а чи буде покарання?

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57

«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.

Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28

Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.

Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23

1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.