Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 21:24:13

Діти Чернігівщини вітають своїх захисників та стверджують "моя Україна – єдина країна!" з сітілайтів обласного центру

06.12.2016   14:31Агенцiя

Центральну частину Чернігова до Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня Волонтера прикрасили плакати з дитячими та юнацькими малюнками учасників міських та обласних художніх конкурсів, що були проведені завдяки зусиллям та підтримки волонтерів, громадських організацій, рекламного агентства, міської та обласної влади.

На рекламних площах розміщені постери з колажами із малюнків патріотичного та військово-патріотичного напрямку з двома загальними гаслами «Діти Чернігівщини вітають своїх захисників!» та «Моя Україна – єдина країна!».

- «Наша організація уже два роки проводить конкурси/програми дитячого та юнацького патріотичного малюнку. Творчі роботи показуємо на виставках, фотографуємо та викладаємо в соціальних мережах, друкуємо листівки з малюнками конкурсантів, а ці листівочки даємо підписувати та розмальовувати дітям для вітання вояків.
Цього року вирішили розширити глядацьку аудиторію та привітати наших військових – зробити плакати (постери) з малюнками учасників конкурсів та розмістити їх на біллбордах та сітілайтах. Ідея отримала фінансову та інформаційну підтримку в департаменті обласної адміністрації, в управлінні міської влади, рекламному агентстві.

Постери вже надруковані, встановлені на сітілайтах, а в найближчі дні будуть виставлені на біллбордах - це закриті склом рекламні бокси та великі щити розміром 3 на 6 метрів» - розповів координатор проектів, керівник громадської організації «Асоціація безперервної фахової освіти «АТЕНЕУМ» Євгеній Малецький.

Малюнки були відібрані з робіт, які подавались на такі конкурси/програми:
- у Чернігівській області (2016 р. - «Моя Україна – єдина країна!» та юнацького патріотичного малюнку (в рамках програми «Медіа виставка-конкурс юнацького патріотичного малюнку» та «Твоя листівка для воїна»);
- у місті Чернігові (2015 р. - «З Днем захисника України» та «Національна гвардія – гордість України»).

Жоден конкурс не відбувся би без активної участі дітей та молоді, які відгукнулися та надали свої роботи – малюнки, комп’ютерну графіку, художні вироби.

«Оргкомітет намагається по максимуму заохотити конкурсантів, залучаються бюджетні кошти, допомога місцевих підприємців, депутатів, волонтерів та небайдужих громадян.

Наприклад, заслужений художник України Є. Павлов надав свої власні альбоми, депутат Чернігівської облради С. Охонько - тубуси для картин, депутат Ніжинської міської ради О. Шалай – солодощі, чернігівській підрозділ «Самооборони Майдани» -- ювілейне колекційне видання книги «Україна 1918-2016. Від Крут до Майдану»  -- зазначив співкоординатор проектів, громадський діяч Олександр Ясенчук.

Конкурси/програми організовані і проводяться за підтримки таких установ та організацій: Департамент сім‘ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації (далі – ЧОДА), Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЧОДА, Управління у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради, РА «Голдфьюче» (надання площі для розміщення соціальної реклами), Чернігівська обласна організація Товариства сприяння обороні Україні (далі – ТСОУ), Управління військово-патріотичної роботи та сприяння територіальній обороні Центрального Комітету ТСОУ по Чернігівській області; Благодійний фонд «ЗАХИСТИМО УКРАЇНУ!»; ГО "ВП ГО «САМООБОРОНА МАЙДАНУ» в Чернігівській області"; Культурно-мистецький центр "ІНТЕРМЕЦЦО"; ГО "СУСПІЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ"; ГО "ЧЕРНІГІВСЬКА ПРАВОЗАХИСНА СПІЛКА", ГО «Асоціація безперервної фахової освіти «АТЕНЕУМ».

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».