Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 березня, 06:26:04

Меморіальна дошка В’ячеславу Барановському. ВІДЕО

06.12.2016   12:16Агенцiя

На учнів та вчителів Чернігівської школи №19 відсьогодні споглядає з кам’яного портрету Герой. На навчальному закладі відкрили меморіальну дошку В’ячеславу Барановському – випускнику школи, АТОвцю, який загинув, захищаючи Батьківщину, у серпні минулого року.

Учні, вчителі, бойові побратими, сім’ї загиблих бійців – всі вони прийшли зимного ранку до 19-ї чернігівської школи. Тут 10 років навчався В’ячеслав Барановський – Герой, який віддав своє життя, захищаючи Вітчизну на Сході.

Потомственний військовий, він після закінчення школи став льотчиком. 2007-го звільнився в запас, але, коли у вересні 14-го покликала Батьківщина, пішов на фронт. Капітан Барановський командував кулеметним взводом 41-го батальйону. 26 серпня 15-го під час артобстрілу під Прохорівкою на Донеччині загинув. Указом Президента посмертно нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.
 
Він завжди був відповідальним, кажуть його однокашники. Сергій Любенко, теж АТОвець, з яким В’ячеслав Барановський дружив і після школи, каже, по-іншому і бути не могло.
 
Відтепер на фасаді 19-ї школи – меморіальна дошка з ім’ям В’ячеслава Барановського. Вишикувалися учні школи, гості, серед яких – і члени родин загиблих героїв нинішньої війни. І вчителі, які виховали захисників. Таким і запам’ятався В’ячеслав Барановський.
 
Освятив меморіальну дошку з ім’ям капітана Барановського благочинний Катерининського храму отець Євген.


 

Останні новини Чернігівщини

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини