Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 13:46:53

У пункті пропуску "Горностаївка" вилучені відзнаки радянських часів

02.12.2016   07:55Агенцiя

Співробітники Чернігівської митниці ДФС спільно з прикордонниками під час здійснення митного контролю потягу сполученням «Одеса –Барановичі» виявили у громадянина України друковані матеріали 1938-1945 років.

Мешканець Севастополя намагався вивезти до Білорусі наступні предмети: атестат УРСР датований 1938 роком, а також «Благодарность за овладение городом Дрезден», «Благодарственная грамота», довідка про оголошені подяки громадянину, подяки «За форсирование реки Одер» та «За безупречную службу» - усі датовані  1945 роком.

Вивезення з України таких предметів заборонено без наявності відповідних дозвільних документів.

Проте громадянин не повідомив співробітника митниці, що переміщує зазначені предмети ані в усній формі, ані письмово. У декларації зазначив, що переміщує тільки особисті речі.
   
Такі дії підпадають під порушення статті 472 Митного кодексу України.
Предмети вилучені та будуть передані на експертизу для встановлення їх цінності. У митниці ж пояснили, що якби громадянин задекларував предмети, які заборонено вивозити без спеціального дозволу, то міг би залишити їх на зберігання у митниці, а пізніше, при поверненні в Україну, забрати.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39

У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.

65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35

У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.

SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34

Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31

День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини