Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 червня, 06:02:19

В Бобровиці поліція затримала двох заїжджих грабіжників

01.12.2016   10:39

На Бобровицькій залізничній станції зловмисники відкрито заволоділи грошима, документами та особистими речами місцевого жителя.

28 листопада по допомогу до поліції звернувся мешканець Бобровиці і повідомив, що близько 21:00 на залізничній платформі станції "Бобровиця" до нього підійшло двоє невідомих чоловіків, які із застосуванням фізичного насильства відібрали у нього 1200 гривень, пенсійне посвідчення, мобільний телефон та сумку з особистими речами.

На пошуки і затримання грабіжників негайно була направлена слідчо-оперативна група Бобровицького відділення поліції ГУНП в Чернігівській області та оперативники. В ході оперативно-профілактичного відпрацювання області поліцейські по «гарячих слідах» встановили, що пограбування скоїли двоє однолітків - жителі Херсонської та Львівської областей.

У підозрюваних вилучено майно потерпілого - 1200 гривень, пенсійне посвідчення, мобільний телефон та сумка з особистими речами.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинений повторно, або за попередньою змовою групою осіб) - карається позбавленням волі на строк від чотирьох до шести років.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

28 червня: цей день в Україні і світі 08:01

ДЕНЬ 1221 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1221 RUSSIAN AGRESSION

У Чернігівській міській раді відбувся круглий стіл до Дня Конституції України 17:27

Напередодні Дня Конституції України в приміщенні Чернігівської міської ради відбувся круглий стіл на тему «Захист прав людини в умовах війни: стан і перспективи Чернігівської громади».

Ніжинські поліцейські викрили зловмисника, причетного до крадіжки з магазину 16:55

До чергової частини Ніжинського районного управління поліції надійшло повідомлення від продавчині місцевого магазину про крадіжку.

Мешканцям Чернігівщини вручили відзнаки з нагоди Дня Конституції 16:34

У переддень великого державного свята – Дня Конституції України – у Чернігові вітали мешканців області начальник ОВА В’ячеслав Чаус та голова облради Олена Дмитренко.

Чернігівщина: надходження військового збору за 5 місяців склали близько 1,1 млрд гривень 16:11

Протягом січня - травня 2025 року платники податків Чернігівської області сплатили до державного бюджету близько 1,1 млрд грн військового збору. Це в три рази більше, ніж надходження за аналогічний період минулого року. Додатково надійшло 761,1 млн гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини