Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 січня, 15:37:40

На обліку в лікувально-профілактичних закладах Чернігівщини перебуває 3692 ВІЛ-інфіковані особи

01.12.2016   07:38Агенцiя

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

За даними Обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом, на 1 жовтня 2016 р. на обліку в лікувально-профілактичних закладах області перебували 3692 ВІЛ-інфіковані особи, серед яких 945 – хворі на СНІД.
У порівнянні з минулим роком їх кількість зросла, відповідно, на 10% та 29%.

Більше половини інфікованих (55%) отримали ВІЛ-інфекцію статевим шляхом, 38% інфіковані в результаті введення наркотичних речовин ін’єкційним шляхом. У числі ВІЛ-інфікованих 212 дітей, народжених ВІЛ-інфікованою матір’ю, з них 15 – хворі на СНІД.

Упродовж січня–вересня 2016р. медичними закладами області вперше в житті встановлено діагноз ВІЛ-інфекції 332 особам, половина з яких хворі на СНІД.

За цей же період від хвороби, зумовленої вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), померло 96 осіб (0,7% загальної кількості померлих). Більшість (89%) – були у віці до 50 років, 74% – це міські жителі. Чоловіків померло більше, ніж жінок (60 проти 36).

Останні новини Чернігівщини

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів 09:50

Вчора, 30 січня, російські війська продовжували обстрілювати прикордоння Чернігівської та Сумської областей.

Як вплине новий закон “Про медіа” на роботу чернігівських редакцій

Як вплине новий закон “Про медіа” на роботу чернігівських редакцій 09:27

Чернігівські редактори про новий закон “Про медіа” чули, деякі вже почали ознайомлюватися та вивчати як він вплине в подальшому на роботу. Більшість позитивно сприймають головну ідею нового закону - впорядкування діяльності різних видів медіа в Україні. Водночас, висловлюють застереження щодо реалізації на практиці окремих норм закону, зокрема, щодо створення наглядових рад для комунальних ЗМІ та наскільки суттєве стане посилення державного регулювання і впливу на редакції, в тому числі на онлайн медіа.

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти 09:20

Сьогодні до одного з підрозділів Прилуцького районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області на екскурсію завітали ліцеїсти варвинського ліцею №2.

До уваги авторів! Зміни в умовах конкурсу «Книга року»

До уваги авторів! Зміни в умовах конкурсу «Книга року» 09:10

Чернігівська міська ЦБС оголошує прийом заявок на участь у щорічному літературному конкурсі «Книга року-2022». До участі запрошуються автори книг, виданих у 2022 році, а також рукописів, які ще не вийшли друком.

 Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL»

Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL» 09:08

Жителі Киїнської громади, які відновлюють зруйновані чи постраждалі через війну оселі, отримали сьогодні мінеральну вату для утеплення.