Прокурором в суді доведено вину особи у вбивстві
Прокурором Прилуцької місцевої прокуратури забезпечено підтримання державного обвинувачення в кримінальному провадженні щодо киянина у вчиненні ним умисного вбивства (ч. 1 ст. 115 КК України), нанесенні легких тілесних ушкоджень (ч. 1 ст. 125 КК України), придбанні, виготовленні та зберіганні наркотичних засобів (ч. 1 ст. 309 КК України).
Незважаючи на невизнання зловмисником своєї вини, прокурор надав колегії суддів беззаперечні, обґрунтовані та послідовні докази, що підтвердили висунуте обвинувачення в повному обсязі.
В ході судового слідства встановлено, що в травні 2016 року обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння за місцем проживання пенсіонерки (1926 р.н.), умисно наніс їй численні удари по різним частинам тіла, спричинивши тілесні ушкодження, від яких вона померла на місці події.
З метою приховування слідів вбивства, зловмисник знищив труп потерпілої шляхом спалювання тіла, а рештки кісток подрібнив та розкидав на присадибній ділянці.
Ухвалюючи рішення суд врахував наданий прокурором комплекс доказів, зокрема щодо скоєння вбивства в умовах неочевидності, які визнав достатніми та погодився із принциповою позицією щодо призначення за вчинені злочини міри покарання наближеної до максимальної.
Вироком суду від 22.11.2016 обвинуваченого засуджено до 12 років позбавлення волі.
Останні новини Чернігівщини
Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини 16:58
Дев’ять генераторів різної потужності поїхали сьогодні до родин із Менської, Сосницької, Корюківської, Понорницької, Семенівської та Киїнської громад.
Платники Чернігівщини сплатили у січні 2026 року 2,2 млрд гривень податків та 1,2 млрд гривень єдиного внеску 16:56
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу 12:23
Уночі агресор вдарив по Новгороду-Сіверському «геранями».
На вул. Оборонців Чернігова частково обмежать рух транспорту 11:36
З 09:00 10 лютого 2026 року до 13:00 13 лютого 2026 року у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вул. Оборонців Чернігова поблизу перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка буде перекрито одну смугу руху в напрямку від «П’яти кутів» до вул. Шевченка.
Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника 10:51
Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.