Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 червня, 20:10:12

Чернігівський онкодиспансер є кафедрою Національної медичної академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П. Л. Шупика

22.11.2016   10:58Агенцiя

21 листопада, підписано угоду про співпрацю між НМАПО ім. П. Л. Шупика та ЧООДом.

Як пояснив головний лікар онкодиспансеру Валерій Зуб, досягнута домовленість щодо розташування кафедри хірургії та судинної хірургії НМАПО на базі онкологічного диспансеру і складена угода про співпрацю.

Такий медичний проект – це суттєвий крок уперед, адже  відтепер пацієнтові не треба їхати до Києва. У межах співпраці найкращі фахівці академії будуть виборювати здоров’я пацієнтів Чернігівщини та передавати свій потужний досвід хірургам онкодиспансеру. Зокрема йдеться про лапароскопічні оперативні втручання, – пояснив очільник онкологічного закладу.

Наразі в онкодиспансері створені всі належні  для  умови  для проведення консультативної, лікувально-профілактичної, навчально-виховної та науково-дослідницької роботи  співробітниками кафедри спільно з лікарями онкодиспансеру. Окремий акцент – на укомплектуванні операційних лапароскопічним обладнанням.

Представники медичної академії будуть оперувати щопонеділка. До Чернігова приїздитимуть такі відомі хірурги медичної академії, як Микола Крестянов та Віктор Лисенко.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини