Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 червня, 19:05:07

Впродовж минулих вихідних вогнеборці Чернігівщини ліквідували 10 пожеж

21.11.2016   13:47Агенцiя

Протягом минулих вихідних на території Чернігівської області виникло 10 пожеж, з яких 9 у житловому секторі громадян.

Їх причинами у 3 випадках послужило  порушення правил пожежної безпеки при експлуатації приладів пічного опалення, ще у 3 випадках - необережність громадян у поводженні з вогнем, у 2 випадках - недолік конструкції й виробництва електроустановок та по 1 випадку від дитячих пустощів з вогнем та внаслідок підпалу.

19 листопада о 09:20, а 20 листопада  о 02:50 виникли пожежі житлових будинків у селах Пекурівка та Смичин Городнянського району. Причинами загорянь послужило порушення господарями правил пожежної безпеки при експлуатації  печей.

20 листопада внаслідок короткого замкнення електромережі о 03:10 спалахнув житловий будинок у с. Стара Басань Бобровицького району. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни.

Того ж дня о 21:20 через необережність при палінні господаря зайнялася господарча будівля та 6 тонн сіна у с. Прохори Борзнянського району.

21 листопада о 00:30 до Служби порятунку "101" у Бобровицькому району надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Піски, внаслідок якої вогнем пошкоджено стіни та майно, знищено покрівлю та перекриття оселі.  Ймовірна причина пожежі - коротке замикання електромережі.

Тієї ж ночі о 04:10 трапилася пожежа в одному з приватних будинків у с. Богданівка  Прилуцького району. Сусіди викликали рятувальників та до їх прибуття власними силами врятували з вогню 43-річного господаря помешкання. Два відділення  рятувальників 12-ї державної пожежно-рятувальної частини з райцентру у захисних протигазах о 05:15 пожежу локалізували, а о 06:30 остаточно ліквідували. Причиною пожежі, яка ледь не коштувала життя господарю послужила його власна необережність під час куріння.

Інформуючи про ці випадки, Управління ДСНС України у Чернігівській області застерігає: щоб уникнути пожежі й тим самим вберегти своє та життя оточуючих Вас людей, будьте обережні при поводжені з вогнем. Пам’ятайте, лише суворе  дотримання заходів пожежної безпеки допоможе Вам уникнути лиха. Будьте обережними, бережіть своє життя і майно від вогню.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини