Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 травня, 09:58:39

Центр соціально-психологічної допомоги "Ресурс" повертає до мирного життя воїнів АТО

21.11.2016   13:18Агенцiя

Вже майже два роки в Чернігові працює Центр соціально-психологічної допомоги «Ресурс», якимй був заснований волонтерами з початком подій на Донбасі.

Воїни АТО та члени їх сімей можуть абсолютно безкоштовно пройти психологічну реабілітацію, курс психофізіологічних процедур та відновити опорно-руховий апарат.

Як повідомила голова центру психолого-соціальної допомоги «Ресурс» Світлана Ющенко, за час його існування, допомогу отримали понад півтори тисячі воїнів, а в своїй роботі організатори використовують закордонний досвід США та Ізраїлю, що є новаціями в Україні та ніде не використовується.

Основою реабілітації є флоат-терапія, велика соляна капсула з півтонним розчином солі епсона та тренажер призначений для тренування м’язів тіла «Сухожил».

Юнаки з передової повертаються дуже виснаженими й для них реабілітація є засобом повернення до мирного життя.

Воїни, що постійно відвідують «Ресурс» закликають побратимів приходити аби відволіктися від подій на Донбасі та просто поспілкуватися між собою.

Останні новини Чернігівщини

Аграрії області засіяли майже половину від прогнозованих площ 09:49

На Чернігівщині тривають весняно-польові роботи. Станом на 11 травня ярими культурами вже засіяно 505,1 тис. га.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:46

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 4 особи постраждали.

12 травня: цей день в Україні і світі

12 травня: цей день в Україні і світі 08:44

День 1539 Російська агресія - Day 1539 Russian aggression

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02

Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини