Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 липня, 16:09:43

Як запобігти сексуальній експлуатації дітей

21.11.2016   13:17Агенцiя

Чернігівщина долучилася до відзначення 18 листопада Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства.

Аби запобігти потраплянню дітей в критичні ситуації, в центрах соціально-психологічної реабілітації дітей Служби у справах дітей ОДА впродовж минулого тижня провели комплекс інформаційно-виховних заходів.

Психологи та юристи говорили з дітьми про ризики сексуальної експлуатації та сексуального насильства, у тому числі через використання мережі Інтернет, ознайомили з можливими засобами самозахисту.

В області цьогоріч жертвами злочинів сексуального характеру стали 10 дітей віком від 6 до 15 років. Майже в усіх випадках кривдниками були добре знайомі їм люди.

На переконання фахівців, це сталося через низьку поінформованість дітей про правила безпечної поведінки та недостатній контроль за організацією ними вільного часу та дозвілля з боку батьків.


До відома.
Для надання екстреної психологічної допомоги дітям, які опинились у різних складних життєвих обставинах, при Чернігівському центрі соціально-психологічної реабілітації діє психологічна служба «Телефон довіри» (0-800-500-241), подзвонивши до якої кожна дитина безкоштовно та анонімно отримає пораду та допомогу. Скористатися цією послугою можуть і батьки.
За час діяльності служби (із січня 2016 року) вже надійшло більше 200 дзвінків від дітей та з питань виховання дітей, більшість з яких стосувалися проблем міжособистісних відносин, конфліктів між дітьми та батьками.

Останні новини Чернігівщини

З 23 липня у Чернігові почне курсувати тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка»

З 23 липня у Чернігові почне курсувати тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка» 10:28

– 23 липня – історична подія в житті нашого міста. На Шерстянку поїде тролейбус із автономний запасом ходу. Так говорить про старт роботи нового тролейбусного маршруту №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка» в. о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови 08:59

Для підлітків з Чернігівщини запустили безкоштовний онлайн-курс англійської мови. Англійську тут можна вивчати «з нуля», а по завершенню навчання студенти отримають сертифікат, що підтверджує рівень володіння мовою.

Які є державні житлові програми для ветеранів та їхніх родин 08:56

Наразі кожна з областей реалізовує власні довгострокові програми з надання доступності житла для ветеранів та їхніх родин.

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION 08:35

19 липня відзначають Міжнародний день ретейнерів, День нових друзів.

На Чернігівщині потонув молодий чоловік 16:59

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Чернігівській області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини