Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 квітня, 01:25:27

Як запобігти сексуальній експлуатації дітей

21.11.2016   13:17Агенцiя

Чернігівщина долучилася до відзначення 18 листопада Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства.

Аби запобігти потраплянню дітей в критичні ситуації, в центрах соціально-психологічної реабілітації дітей Служби у справах дітей ОДА впродовж минулого тижня провели комплекс інформаційно-виховних заходів.

Психологи та юристи говорили з дітьми про ризики сексуальної експлуатації та сексуального насильства, у тому числі через використання мережі Інтернет, ознайомили з можливими засобами самозахисту.

В області цьогоріч жертвами злочинів сексуального характеру стали 10 дітей віком від 6 до 15 років. Майже в усіх випадках кривдниками були добре знайомі їм люди.

На переконання фахівців, це сталося через низьку поінформованість дітей про правила безпечної поведінки та недостатній контроль за організацією ними вільного часу та дозвілля з боку батьків.


До відома.
Для надання екстреної психологічної допомоги дітям, які опинились у різних складних життєвих обставинах, при Чернігівському центрі соціально-психологічної реабілітації діє психологічна служба «Телефон довіри» (0-800-500-241), подзвонивши до якої кожна дитина безкоштовно та анонімно отримає пораду та допомогу. Скористатися цією послугою можуть і батьки.
За час діяльності служби (із січня 2016 року) вже надійшло більше 200 дзвінків від дітей та з питань виховання дітей, більшість з яких стосувалися проблем міжособистісних відносин, конфліктів між дітьми та батьками.

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.