Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 серпня, 17:21:18

Поліція Чернігівщини ознайомила громадськість з результатами розслідування злочинів проти виборчих прав громадян

21.11.2016   12:42Агенцiя

Представники Головного управління Національної поліції в Чернігівській області взяли участь в публічному обговоренні «Злочини проти виборчих прав громадян: підсумки та уроки», проведеному в обласному центрі з ініціативи Громадянської мережі ОПОРА.

В ході публічного заходу учасники дискусії проаналізували як загальнодержавну, так і регіональну картину протидії злочинам, пов’язаним з виборчим процесом, зареєстрованим у 2015 році під час підготовки та проведення місцевих виборів.

Експерти Громадянської мережі ОПОРА Олександр Клюжев та Ольга Коцюруба презентували загальнонаціональний звіт та спеціальний регіональний огляд з питань результативності розслідування виборчих злочинів. Своїм баченням ситуації поділилися присутні на обговоренні представники Національної поліції та прокуратури, політичних сил і громадських організацій, журналісти місцевих видань, члени територіальних виборчих комісій з проведення місцевих виборів 2015 року.

Позицію Головного управління Національної поліції в Чернігівській області представила заступник начальника слідчого управління ГУНП підполковник поліції Галина Луговська. Вона роз’яснила присутнім, зокрема, які кримінальні провадження були розпочаті на проміжних виборах народних депутатів у 205 виборчому окрузі та на чергових місцевих виборах 2015 року, стосовно яких з них триває досудове розслідування, скільки проваджень було закрито та з яких причин.

У своєму виступі заступник начальника відділу прокуратури Чернігівської області Олександр Городничих також поінформував присутніх про результати розслідування порушень та злочинів, пов’язаних з виборами 2015 року.

У підсумку публічного обговорення його учасники дійшли висновку про важливість посилення профілактичної складової, яка сприятиме зростанню правосвідомості учасників виборчого процесу в майбутньому та позначиться скороченням кількості аналогічних правопорушень на наступних виборах.

Також пролунала слушна пропозиція активізувати процес цільового навчання поліцейських, які залучатимуться до несення служби з охорони публічного порядку під час наступних виборчих кампаній.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 11:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю 10:54

Бронзову призерку Олімпійських ігор у Токіо, Почесну громадянку Чернігова Олену Костевич та її тренера Ігоря Чередінова з великою радістю зустріли в аеропорту Борисполя.

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства 09:17

Наразі громада міста Чернігова підіймає питання створення притулку для осіб, які зазнали домашнього насильства. Поліція Чернігівської області долучилася до цього процесу, адже спільними зусиллями правоохоронців, громадських організацій, місцевої влади та соціальних служб вдасться якісніше протидіяти домашньому насильству.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:46

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 04 серпня по 08 годину 05 серпня 2021 року

5 серпня - Міжнародний день світлофора

5 серпня - Міжнародний день світлофора 08:41

Перший світлофор був винайдений Джеєм Найтом і був встановлений в 1868 році у Лондоні біля будівлі парламенту.