Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 10 квітня, 17:30:38

Поліція Чернігівщини ознайомила громадськість з результатами розслідування злочинів проти виборчих прав громадян

21.11.2016   12:42Агенцiя

Представники Головного управління Національної поліції в Чернігівській області взяли участь в публічному обговоренні «Злочини проти виборчих прав громадян: підсумки та уроки», проведеному в обласному центрі з ініціативи Громадянської мережі ОПОРА.

В ході публічного заходу учасники дискусії проаналізували як загальнодержавну, так і регіональну картину протидії злочинам, пов’язаним з виборчим процесом, зареєстрованим у 2015 році під час підготовки та проведення місцевих виборів.

Експерти Громадянської мережі ОПОРА Олександр Клюжев та Ольга Коцюруба презентували загальнонаціональний звіт та спеціальний регіональний огляд з питань результативності розслідування виборчих злочинів. Своїм баченням ситуації поділилися присутні на обговоренні представники Національної поліції та прокуратури, політичних сил і громадських організацій, журналісти місцевих видань, члени територіальних виборчих комісій з проведення місцевих виборів 2015 року.

Позицію Головного управління Національної поліції в Чернігівській області представила заступник начальника слідчого управління ГУНП підполковник поліції Галина Луговська. Вона роз’яснила присутнім, зокрема, які кримінальні провадження були розпочаті на проміжних виборах народних депутатів у 205 виборчому окрузі та на чергових місцевих виборах 2015 року, стосовно яких з них триває досудове розслідування, скільки проваджень було закрито та з яких причин.

У своєму виступі заступник начальника відділу прокуратури Чернігівської області Олександр Городничих також поінформував присутніх про результати розслідування порушень та злочинів, пов’язаних з виборами 2015 року.

У підсумку публічного обговорення його учасники дійшли висновку про важливість посилення профілактичної складової, яка сприятиме зростанню правосвідомості учасників виборчого процесу в майбутньому та позначиться скороченням кількості аналогічних правопорушень на наступних виборах.

Також пролунала слушна пропозиція активізувати процес цільового навчання поліцейських, які залучатимуться до несення служби з охорони публічного порядку під час наступних виборчих кампаній.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 310 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 310 осіб 17:07

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 10 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 6966 осіб.

Чернігівщина має незначний міграційний обмін з іншими країнами світу

Чернігівщина має незначний міграційний обмін з іншими країнами світу 12:22

У 2020 році в загальному обсязі переміщень частка міждержавних склала лише один відсоток. Прибуло в область 69 осіб, вибуло 104 особи.

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра із Чернігова з 15 кг незаконно добутої риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра із Чернігова з 15 кг незаконно добутої риби 12:14

Дев’ятого квітня, в період нерестової заборони, Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Національної поліції області на р. Десна, поблизу хутора Єньків Іванівської громади Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:05

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Правові санкції не дозволили боржнику сховатися за кордоном від аліментів

Правові санкції не дозволили боржнику сховатися за кордоном від аліментів 11:47

Аліментний борг на Чернігівщині довелося сплачувати із-за кордону.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини