Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 серпня, 17:36:35

Фахівці ДСНС провели рейдову перевірку стану боєздатності підрозділів місцевої пожежної охорони

21.11.2016   07:38Агенцiя

На балансі органів місцевого самоврядування Чернігівської області, переважно у сільській місцевості, перебуває 61 підрозділ місцевої пожежної охорони, у бойовому розрахунку яких знаходиться 84 одиниці пожежної техніки. Лише з початку року зазначені підрозділи приймали участь у ліквідації близько 200 пожеж.

Фахівцями Управління ДСНС у Чернігівській області здійснено рейдову перевірку стану утримання підрозділів місцевої пожежної охорони у селищі Березна Менського району, селах Старі Боровичі та Петрівка Сновського району.

Слід зазначити, що у смт Березна підрозділ знаходиться у боєздатному стані, на цілодобовому чергуванні перебуває 3 вогнеборця, автомобілі заправлені пальним, створений запас паливо-мастильних матеріалів, пожежні автомобілі у достатній кількості укомплектовані протипожежним інвентарем.

Як зазначив начальник березнянської місцевої пожежної охорони Олександр Ковдик, підрозділ у минулому році понад 80, а з початку цього року майже 50 разів залучалися до ліквідації пожеж, інших надзвичайних подій.

Разом з тим, під час рейдової перевірки з'ясувалося, що місцева пожежна охорона сіл Старі Боровичі та Петрівка Сновського району на даний час знаходиться у небоєздатному стані внаслідок відсутності цілодобового чергування співробітників. У Старих Боровичах пожежний автомобіль зберігається на відкритому майданчику.

Варто зазначити, що така ситуація склалася внаслідок недостатнього виділення з місцевих бюджетів коштів на створення, розвиток і утримання в належній бойовій готовності підрозділів місцевої пожежної охорони. Управління ДСНС України у Чернігівській області звертає увагу керівників органів влади, а також очільників об'єднаних територіальних громад на стан боєздатності зазначених підрозділів з метою забезпечення належного протипожежного захисту населених пунктів і територій області.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 11:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю 10:54

Бронзову призерку Олімпійських ігор у Токіо, Почесну громадянку Чернігова Олену Костевич та її тренера Ігоря Чередінова з великою радістю зустріли в аеропорту Борисполя.

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства 09:17

Наразі громада міста Чернігова підіймає питання створення притулку для осіб, які зазнали домашнього насильства. Поліція Чернігівської області долучилася до цього процесу, адже спільними зусиллями правоохоронців, громадських організацій, місцевої влади та соціальних служб вдасться якісніше протидіяти домашньому насильству.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:46

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 04 серпня по 08 годину 05 серпня 2021 року

5 серпня - Міжнародний день світлофора

5 серпня - Міжнародний день світлофора 08:41

Перший світлофор був винайдений Джеєм Найтом і був встановлений в 1868 році у Лондоні біля будівлі парламенту.