Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 10 квітня, 17:51:27

Фахівці ДСНС провели рейдову перевірку стану боєздатності підрозділів місцевої пожежної охорони

21.11.2016   07:38Агенцiя

На балансі органів місцевого самоврядування Чернігівської області, переважно у сільській місцевості, перебуває 61 підрозділ місцевої пожежної охорони, у бойовому розрахунку яких знаходиться 84 одиниці пожежної техніки. Лише з початку року зазначені підрозділи приймали участь у ліквідації близько 200 пожеж.

Фахівцями Управління ДСНС у Чернігівській області здійснено рейдову перевірку стану утримання підрозділів місцевої пожежної охорони у селищі Березна Менського району, селах Старі Боровичі та Петрівка Сновського району.

Слід зазначити, що у смт Березна підрозділ знаходиться у боєздатному стані, на цілодобовому чергуванні перебуває 3 вогнеборця, автомобілі заправлені пальним, створений запас паливо-мастильних матеріалів, пожежні автомобілі у достатній кількості укомплектовані протипожежним інвентарем.

Як зазначив начальник березнянської місцевої пожежної охорони Олександр Ковдик, підрозділ у минулому році понад 80, а з початку цього року майже 50 разів залучалися до ліквідації пожеж, інших надзвичайних подій.

Разом з тим, під час рейдової перевірки з'ясувалося, що місцева пожежна охорона сіл Старі Боровичі та Петрівка Сновського району на даний час знаходиться у небоєздатному стані внаслідок відсутності цілодобового чергування співробітників. У Старих Боровичах пожежний автомобіль зберігається на відкритому майданчику.

Варто зазначити, що така ситуація склалася внаслідок недостатнього виділення з місцевих бюджетів коштів на створення, розвиток і утримання в належній бойовій готовності підрозділів місцевої пожежної охорони. Управління ДСНС України у Чернігівській області звертає увагу керівників органів влади, а також очільників об'єднаних територіальних громад на стан боєздатності зазначених підрозділів з метою забезпечення належного протипожежного захисту населених пунктів і територій області.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 310 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 310 осіб 17:07

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 10 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 6966 осіб.

Чернігівщина має незначний міграційний обмін з іншими країнами світу

Чернігівщина має незначний міграційний обмін з іншими країнами світу 12:22

У 2020 році в загальному обсязі переміщень частка міждержавних склала лише один відсоток. Прибуло в область 69 осіб, вибуло 104 особи.

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра із Чернігова з 15 кг незаконно добутої риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра із Чернігова з 15 кг незаконно добутої риби 12:14

Дев’ятого квітня, в період нерестової заборони, Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Національної поліції області на р. Десна, поблизу хутора Єньків Іванівської громади Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:05

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Правові санкції не дозволили боржнику сховатися за кордоном від аліментів

Правові санкції не дозволили боржнику сховатися за кордоном від аліментів 11:47

Аліментний борг на Чернігівщині довелося сплачувати із-за кордону.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини