Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 липня, 13:32:19

Поліцейська профілактика підліткової злочинності поступово охоплює всі школи області

19.11.2016   08:20

Охопити профілактично-роз’яснювальною роботою з питань правового виховання максимальну кількість дітей та підлітків не лише у великих населених пунктах, а й у сільській місцевості — таке завдання стоїть нині перед поліцейськими управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області.

Cтаршим інспектором управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області лейтенантом поліції Анною Демидовою спільно з інспектором Борзнянського відділу поліції ГУНП в області лейтенантом поліції Юлією Бурдою в загальноосвітній школі села Велика Загорівка Борзнянського району було проведено інформаційно-профілактичну бесіду на тему «Види правопорушень та передбачена законом відповідальність за них».

Метою зустрічі було попередження підліткової злочинності, запобігання вживанню неповнолітніми алкоголю та наркотиків, як передумови скоєння правопорушень.

Діти активно брали участь у обговоренні різних змодельованих ситуацій, демонстрували свій рівень правових знань та ставили запитання на теми, які їх найбільше цікавлять.

Також профілактичну бесіду було проведено і з найменшими учнями цієї школи, на якій тьоті-поліцейські розповіли дітям про норми поведінки у школі та побуті, правила поведінки на вулиці, ставлення до пропозицій незнайомих дорослих щодо прийому подарунків, пропозицій покататися чи пограти в ігри тощо.

Поліцейські надали дітям рекомендації як не стати жертвою правопорушення та як поводити себе в тій чи іншій нестандартній життєвій ситуації.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулось завершення 75 сесії міської ради

Ніжин: відбулось завершення 75 сесії міської ради 08:50

Першого липня відбулось завершення 75 сесії Ніжинської міської ради під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Чернігові отримали свої сертифікати перші випускники та випускниці школи гідів

У Чернігові отримали свої сертифікати перші випускники та випускниці школи гідів 08:39

У Чернігівському ТІЦ 30 червня відбувся перший випуск "Школи гідів", започаткованої управлінням культури та туризму міської ради в грудні 2019 року з метою підготовки і надання якісних послуг екскурсантам та туристам нашого міста.

24 сесія облради: найбільше прийнятих рішень стосувалось галузі охорони здоров’я, сфери кадрових питань, управління комунальною власністю

24 сесія облради: найбільше прийнятих рішень стосувалось галузі охорони здоров’я, сфери кадрових питань, управління комунальною власністю 08:27

Голова обласної ради Ігор Вдовенко відкрив чергове пленарне засідання хвилиною мовчання. Спікер зазначив, що війна на сході України не припиняється ні на день. І, на жаль, захищаючи рідну землю, гинуть наші герої, воїни-земляки. В їх числі: Ігор Кістерний уродженець міста Семенівка та Володимир Черненко, родом із села Мамекине Новгород-Сіверського району.

Весняно-літня нерестова заборона на Чернігівщині захистила риб та раків від незаконного вилову

Весняно-літня нерестова заборона на Чернігівщині захистила риб та раків від незаконного вилову 08:20

30 червня завершився період заборони на вилов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Чернігівської області.

Питання надходжень єдиного внеску розглядались під час зустрічі

Питання надходжень єдиного внеску розглядались під час зустрічі 08:09

Темою робочої зустрічі, яка відбулась днями у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області, стали питання надходження до бюджетів єдиного внеску.