Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 квітня, 12:16:54

Поліцейська профілактика підліткової злочинності поступово охоплює всі школи області

19.11.2016   08:20

Охопити профілактично-роз’яснювальною роботою з питань правового виховання максимальну кількість дітей та підлітків не лише у великих населених пунктах, а й у сільській місцевості — таке завдання стоїть нині перед поліцейськими управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області.

Cтаршим інспектором управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області лейтенантом поліції Анною Демидовою спільно з інспектором Борзнянського відділу поліції ГУНП в області лейтенантом поліції Юлією Бурдою в загальноосвітній школі села Велика Загорівка Борзнянського району було проведено інформаційно-профілактичну бесіду на тему «Види правопорушень та передбачена законом відповідальність за них».

Метою зустрічі було попередження підліткової злочинності, запобігання вживанню неповнолітніми алкоголю та наркотиків, як передумови скоєння правопорушень.

Діти активно брали участь у обговоренні різних змодельованих ситуацій, демонстрували свій рівень правових знань та ставили запитання на теми, які їх найбільше цікавлять.

Також профілактичну бесіду було проведено і з найменшими учнями цієї школи, на якій тьоті-поліцейські розповіли дітям про норми поведінки у школі та побуті, правила поведінки на вулиці, ставлення до пропозицій незнайомих дорослих щодо прийому подарунків, пропозицій покататися чи пограти в ігри тощо.

Поліцейські надали дітям рекомендації як не стати жертвою правопорушення та як поводити себе в тій чи іншій нестандартній життєвій ситуації.

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 11:50

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 2021 року

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць 10:14

Цей День встановлений в 1983 році Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’ятників і визначних місць (ІКОМОС), створеної при ЮНЕСКО. Відзначається з 18 квітня 1984 року.

Минай (Ужгород) – Десна (Чернігів) 3:1

Минай (Ужгород) – Десна (Чернігів) 3:1 16:05

Голи: Нурієв, 23 (з пенальті), 39, Пиняшко, 50 – Імереков, 56.