Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 серпня, 05:25:21

Поліцейська профілактика підліткової злочинності поступово охоплює всі школи області

19.11.2016   08:20

Охопити профілактично-роз’яснювальною роботою з питань правового виховання максимальну кількість дітей та підлітків не лише у великих населених пунктах, а й у сільській місцевості — таке завдання стоїть нині перед поліцейськими управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області.

Cтаршим інспектором управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області лейтенантом поліції Анною Демидовою спільно з інспектором Борзнянського відділу поліції ГУНП в області лейтенантом поліції Юлією Бурдою в загальноосвітній школі села Велика Загорівка Борзнянського району було проведено інформаційно-профілактичну бесіду на тему «Види правопорушень та передбачена законом відповідальність за них».

Метою зустрічі було попередження підліткової злочинності, запобігання вживанню неповнолітніми алкоголю та наркотиків, як передумови скоєння правопорушень.

Діти активно брали участь у обговоренні різних змодельованих ситуацій, демонстрували свій рівень правових знань та ставили запитання на теми, які їх найбільше цікавлять.

Також профілактичну бесіду було проведено і з найменшими учнями цієї школи, на якій тьоті-поліцейські розповіли дітям про норми поведінки у школі та побуті, правила поведінки на вулиці, ставлення до пропозицій незнайомих дорослих щодо прийому подарунків, пропозицій покататися чи пограти в ігри тощо.

Поліцейські надали дітям рекомендації як не стати жертвою правопорушення та як поводити себе в тій чи іншій нестандартній життєвій ситуації.

Останні новини Чернігівщини

Володимир Зеленський призначив нового голову Чернігівської ОДА 14:08

Президент України Володимир Зеленський призначив головою Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеслава Чауса.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:23

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Пам’ятаємо про важливість вакцинації проти COVID-19

Пам’ятаємо про важливість вакцинації проти COVID-19 13:21

Вже не для кого не секрет, що людству доведеться жити із коронавірусною інфекцією тривалий час.

У пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники виявили наркотичну речовину

У пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники виявили наркотичну речовину 13:16

Сьогодні, близько опівночі, в пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники відділу «Гірськ» Чернігівського загону спільно із співробітниками митної служби виявили іноземця, який намагався перемістити через кордон наркотичну речовину рослинного походження.

У Срібнянській громаді збирають ідеї проєктів для реалізації стратегії розвитку

У Срібнянській громаді збирають ідеї проєктів для реалізації стратегії розвитку 13:11

Срібнянська громада вийшла на фінішну пряму у процесі розробки стратегії розвитку до 2027 року. Наразі Робоча група визначила матрицю цілей стратегії та збирає проєктні ідеї для її реалізації стратегії.