Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 13:29:30

Рятувальники провели профілактичне відпрацювання приватного житлового сектору громадян

19.11.2016   08:09Агенцiя

З початку року на Чернігівщині від небезпечних факторів вогню загинуло 62 людини, ще 31 отримала травми.

Основними причинами такої невтішної ситуації є власна необережність громадян у поводженні з вогнем, порушення правил влаштування та експлуатації приладів опалення і електрогосподарства. З огляду на це, рятувальники постійно приділяють значну увагу проведенню серед населення відповідної роз’яснювально-профілактичної роботи.

17 листопада співробітники Управління ДСНС в області, Сновського районного сектору спільно з представниками депутатського активу, соціальними працівниками провели пожежно-профілактичне відпрацювання на території сіл Кучинівка та Петрівка. Слід зазначити, що в цьому році у Сновському районі виникло 57 пожеж, внаслідок яких загинуло 5 осіб.

Під час профілактичного рейду в першу чергу увага приділялася помешканням громадян похилого віку, інвалідів, багатодітних і неблагонадійних родин.

Фахівці ДСНС у житлових будинках виявили порушення правил пожежної безпеки, зокрема, тріщини у печах, відсутність металевого листа на дерев'яній підлозі перед топковим отвором, розташування впритул до опалювальних приладів дров, меблів, речей тощо. Такі пожежонебезпечні недоліки ставлять під загрозу життя власників осель та життя оточуючих.

Співробітники ДСНС вказали господарям на наявні недоліки та провели роз`яснювальну роботу, під час якої довели вимоги заходів безпеки у побуті, вручили профілактичні пам’ятки та листівки.

Крім того, фахівці рейдової бригади надали наочно-роз’яснювальні матеріали для оновлення наявних профілактичних куточків в приміщеннях загальноосвітніх закладів та сільських рад.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.