У Менській колонії сьогодні пройшов обшук
Про це під час прес-конференції заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко.
За його словами, був затриманий заступник начальника колонії. Його звинувачують в тому, що він за гроші відпускав в'язнів на умовно-дострокове звільнення.
Екс-глава МВС, а нині генпрокурор Юрій Луценко за часів президентства Віктора Януковича отримав два тюремні терміни і був етапований в Менську колонію, в цілому провівши за гратами 2,5 року.
Менська колонія - єдина в Україні виправна установа для колишніх співробітників правоохоронних органів.
http://tsn.ua/ukrayina/u-menskiy-koloniyi-sogodni-proyshov-obshuk-808604.html
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:02
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59
Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.
На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08
У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.
Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04
У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».
10 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression