Вогнеборці ліквідували пожежу в магазині
16 листопада о 08:17 до Служби порятунку «101» у Борзнянському районі надійшло повідомлення про пожежу продовольчого магазину в с. Плиски.
За викликом, до місця події прибули сільські вогнеборці та рятувальники 24-ї державної пожежно-рятувальної частини з районного центру. На цей час полум’я вирувало на даху та в середині будівлі.
Спільними діями вогнеборців пожежу о 08:55 локалізували та о 10:20 остаточно ліквідували. Загалом до гасіння залучалося 9 чоловік особового складу та 2 одиниці спеціальної техніки.
Внаслідок події вогнем знищено перекриття на площі 6 кв. м, товар та обладнання, пошкоджено дах та стіни на загальній площі 30 кв. м.
Ймовірною причиною пожежі стало коротке замкнення електромережі.
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.