Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 01:21:18

Чернігівський міський голова вручив герою АТО та його родині ордер на квартиру

17.11.2016   10:40

16 листопада, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко вручив герою АТО Петру Швидкому та його родині ордер на квартиру.

В урочистій події, яка відбулась на території будинку, також взяли участь заступник міського голови Олександр Ломако, начальник управління квартирного обліку та приватизації житлового фонду міської ради Михайло Католик та журналісти.

Владислав Атрошенко від усієї територіальної громади міста Чернігова щиро подякував Петру Швидкому за участь у захисті територіальної цілісності та суверенітету України.  Він побажав пораненому бійцю міцного здоров’я, щоб життєвий шлях був з найменшою кількістю негараздів, найкоротшого шляху реабілітації, а також щастя та благополуччя. 

- У бою Петро Швидкий отримав важке вогнепальне кульове поранення хребта і спинного мозку із значним порушенням функції опори та ходи. Це наш герой. На жаль, немає можливості всім віддячити за їхні героїчні вчинки. Але я вважаю, що такий крок є реальною подякою від держави, - сказав міський голова.

Ветеран АТО разом зі своєю дружиною та дітьми теж подякував за те, що держава не відвернулася від нього, коли стало тяжко. Йому було важко говорити, бо сьогодні - річниця загибелі його побратимів під Станицею Луганською. Найбільше чоловік сподівається на те, щоб вони там загинули не даремно.

Прапорщик міліції Петро Іванович Швидкий у складі батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Чернігів» УМВС України в Чернігівській області брав участь в антитерористичній операції на території Луганської області. Під час виконання бойового завдання в районі смт. Станиця Луганська отримав важке поранення. За період служби в ОВС за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, беззавітну відданість справі охорони правопорядку, особисту мужність та відвагу виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності нагороджений відзнакою МВС України – нагрудним знаком «За відвагу в службі».

Начальник управління квартирного обліку та приватизації житлового фонду міської ради Михайло Католик розповів, що у Чернігові вперше виділено кошти на придбання квартири військовому, який брав участь в антитерористичній операції на сході України та отримав поранення. На виконання постанови КМУ щодо затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, а також розпорядження Чернігівської облдержадміністрації, були розподілені та спрямовані кошти в розмірі 1 134 тис. грн виконавчому комітету Чернігівської міської ради для придбання житла Петру Івановичу Швидкому.

За результатами торгів у системі «Prozzoro» укладено договір купівлі-продажу між виконавчим комітетом Чернігівської міської ради та ДП "УкрСіверБуд" ЗАТ "ДСК" щодо придбання трикімнатної квартири загальною площею 94,1 кв. м на суму 1 134 тис. грн.

Михайло Католик також зазначив, що будівництво цього будинку вже завершено, він введений в експлуатацію і ця квартира – кращий варіант із запропонованого, адже вона простора, з ремонтом та індивідуальним опаленням.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

"Експлікація осені" оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ 15:09

«Експлікацію осені» подарував глядачам 15 листопада духовий оркестр Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України (начальник центру - художній керівник — Ігор Кішман, начальник оркестру — Роман Павлів).

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області 14:54

Холодильник та морозильну камеру отримали дві багатодітні родини з Носівщини – сім’ї Крещенків з міста Носівка та Назаренків із села Платонівка.

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції 14:47

Чернігівські юні велосипедисти – переможці багатьох Всеукраїнських і Міжнародних змагань 15 листопада розповіли про головні свої досягнення.