Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 12:18:27

Протоколи про адміністративні правопорушення Екологічна інспекція складати може, - визнав суд

15.11.2016   13:20Агенцiя

Комунальна Екологічна інспекція у м. Чернігові має право складати протоколи про адміністративні правопорушення, - таким є висновок Київського апеляційного адміністративного суду. Він міститься в його нещодавньому (від 25 жовтня) рішенні у справі №750/5079/16-а.

Вочевидь, це перше в Україні рішення апеляційного адміністративного суду в такому питанні, як правомірність створення екологічних інспекцій органами місцевого самоврядування територіальних громад та межі повноважень цих інспекцій.

Апеляційний суд переглядав рішення суду першої інстанції щодо одного з протоколів, складених екологічною інспекцією в нашому місті. Адміністративне правопорушення полягало в порушенні «Правил благоустрою міста Чернігова» і було виявлене та зафіксоване на початку березня.

Суд першої інстанції тоді зазначив, що створення екологічної інспекції у складі КП «АТП 2528» Чернігівської міської ради та покладання на її працівників обов’язку складення протоколів про адмінправопорушення не відповідає законодавству.

Тепер судова колегія апеляційного суду визнала такий висновок помилковим, про що й зазначила в своєму рішенні.

Помилковий висновок з мотивувальної частини судового рішення виключений.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини