Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 березня, 02:38:32

Добре і людям, і тваринам: у Козелецькому геріатричному пансіонаті відремонтували приміщення для підсобного господарства

15.11.2016   10:06

Відремонтовані приміщення підсобного господарства Козелецького геріатричного пансіонату вчора оглянув перший заступник голови ОДА Леонід Сахневич.

Реконструкція свинарника зі складом та корівника зі свинарником коштувала 1,15 мільйона гривень: 90% — гроші Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР), 10% — обласний бюджет.

Пансіонат уже більше півстоліття практикує, як спосіб здешевлення харчування підопічних, розведення тварин та вирощування овочів на своїй території.

— Заклад у власності має понад сто гектарів землі: 34 га — орної землі, інше — пасовища. Наразі у господарстві близько ста голів великої рогатої худоби та 140 свиней. Потребу у м’ясі та молоці для наших підопічних ми забезпечуємо самотужки,— розповідає директор геріатричного пансіонату Микола Шапка, — До слова, зараз маємо 193 підопічних, а заклад розрахований на 310 ліжко-місць.

Розповів очільник закладу і про організацію роботи у підсобному господарстві: є штатні працівники, допомагають і підопічні пансіонату. До слова, з останніми також укладається трудовий договір, згідно якого здійснюється оплата. Працюють люди похилого віку виключно з власного бажання та після консультації з лікарем. Однак, і за таких умов потреба у робочих руках все ж існує.

У задумі керівництва області та закладу розширення господарства. Адже найближчим часом оживе поки «законсервований» п’ятиповерховий корпус пансіонату.

— Узгодивши всі питання з відповідними міністерствами, у названому корпусі плануємо відкрити психо-неврологічне відділення.

До кінця року до приміщення також за рахунок ДФРР (більше мільйона гривень) буде прокладено нову теплотрасу. Ремонт п’ятиповерхіки (перші 2 поверхи) розпочнемо за гроші обласної скарбниці, а наступного року теж готуватимемо проект на фінансування з фонду регіонального розвитку.

Варто зауважити, що до кінця цього року плануємо відкрити ще 16 об’єктів, які реконструювалися за рахунок ДФРР, — наголосив Леонід Сахневич.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини