Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 березня, 02:46:40

Суд касаційної інстанції підтвердив правильність позиції прокуратури про необхідність стягнення збитків, завданих понесеними витратами за зберігання нерозмитненої техніки

15.11.2016   07:11Агенцiя

Вищий господарський суд України підтвердив правильність принципової позиції прокуратури Чернігівської області щодо наявності правових підстав для стягнення коштів до бюджету з одного з приватних підприємств Харківщини.

Реалізуючи функцію представництва інтересів громадянина або держави в суді, прокуратурою Чернігівської області ще в серпні минулого року пред’явлено позов про стягнення коштів до бюджету з підприємця.

Установлено, що суб`єкт господарювання, використовуючи скасовані судові рішення про зобов’язання органу Державної фіскальної служби повернути транспортні засоби, ухилився від сплати коштів за їх зберігання на складах Чернігівської митниці.

Зважаючи, що господарським судом Харківської області позов прокурору повернуто з формальних підстав прокуратурою Чернігівської області на незаконну ухвалу суду подано апеляційну скаргу.

Погодившись із доводами прокурора, апеляційний суд підтвердив наявність обставин, пов’язаних з порушенням інтересів держави, та необхідність їх захисту органами прокуратури. Справу направлено для розгляду до суду першої інстанції.

У лютому 2016 року господарським судом Харківської області задоволено позов прокуратури області та ухвалено рішення про стягнення з підприємства до державного бюджету понад 620 тис грн витрат за зберігання нерозмитненої техніки.

Не погоджуючись із рішенням судів, ухвалених на користь прокуратури,  відповідач оскаржував їх в апеляційному та касаційному порядку.  

За результатами розгляду справ судами апеляційної та касаційної   інстанцій визнано правомірність та обґрунтованість позовних вимог прокуратури області.

Рішення суду першої інстанції про стягнення збитків залишено в силі.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини