Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 3 листопада, 22:25:04

Подаруй парку дерево. ФОТОрепортаж

14.11.2016   11:57

У суботу 12 листопада в парку Березовий гай пройшла перша акція екологічної ініціативи «Подаруй парку дерево», організована групою активістів «Еко Місто».

Подія зібрала жителів Чернігова, які посадили 33 дерева. Зелену зону збагатили двадцятьма дубами, десятьма березами, двома декоративними кленами Глобозум і вербою Хакуро Нішікі.

Кожне деревце отримало табличку з підписами активістів, що його посадили, і поставлено на облік КП «Зеленбуд» для догляду і збереження.

Завдання ініціативи: озеленити парки Чернігова, прищепити людям любов до природи і навчити піклуватися про неї. Зробити місця відпочинку чистіше і затишніше легко, якщо діяти спільно. «Еко Місто» доводить це. В майбутньому акції «Подаруй парку дерево» будуть проводитися регулярно в інших районах міста.
      
Кошти на проведення акції збирали від громади та залучили міжнародного партнера. Усього на озеленення гаю було витрачено 6200 грн, на ці гроші організатори закупили необхідні витратні матеріали та саджанці дерев.


Партнери акції: IDoCare і КП «Зеленбуд»


Ініціатива пройшла за підтримки International movie evenings IDoCare - проекту-переможцю міжнародного форуму Europe Lab, в рамках котрого проходили благодійні покази короткометражного документального кіно з країн східної Європи на теми громадянського суспільства, захисту прав людини, громадських та екологічних ініціатив. Кінопоказ у німецькому Лейпцігу зібрав кошти для втілення ідеї чернігівських активістів.

КП «Зеленбуд» допоміг експертною консультацією, робочими руками, надав інструменти та зобов'язався зберегти посаджені деревця.
Велика подяка учасникам і помічникам акції «Подаруй парку дерево». Завдяки вам Чернігів стане зеленішим та екологічнішим. До нових зустрічей навесні. Слідкуйте за новинами в соц. мережах.

Останні новини Чернігівщини

Просив неправомірну вигоду за непроведення перевірок ДАБІ – посадовця засуджено до 5 років за ґратами 17:48

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винним колишнього начальника відділу Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області у проханні та одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 КК України).

За працевлаштування молоді можна отримати компенсацію 17:26

Служба зайнятості допомагає молоді зробити перші кроки в кар’єрі, а роботодавцям — отримати фінансову підтримку за працевлаштування молодих спеціалістів.

Рятувальники Чернігівщини 100 разів залучалися до ліквідації пожеж та проведення інших невідкладних робіт 17:05

Упродовж минулого тижня (з 27 жовтня по 03 листопада 2025 року) вогнеборці ліквідували 43 пожежі, з яких: 24 - у житловому секторі, 7 - на об’єктах, 5 – на транспорті, 4 - у природних екологічних системах та 3 - інші.

“RetroHits” — енергія добра крізь час 16:34

Найяскравіша музика минулих десятиліть 1-го листопада 2025 року звучала зі сцени Чернігівського обласного філармонійного центру. Солісти філармонійного центру представили глядачам наповнені драйвом, емоціями та неповторною атмосферою популярні пісні 80-90 років у програмі “RetroHits”.

Співпраця з роботодавцями триває 16:10

«Зустрічаємося з роботодавцями, щоб не лише чути потреби бізнесу, а й діяти разом — оперативно та ефективно задля розвитку підприємств та працевлаштування людей». Про це сказала директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Ключник під час робочого візиту до Ніжина.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини