Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 вересня, 23:59:17

Чернігівський реабілітаційний центр дітей-інвалідів розбудовується

14.11.2016   11:42Агенцiя

12 листопада, відбулося урочисте закладення капсули до стіни прибудови медико-соціального реабілітаційного центру дітей-інвалідів «Відродження».

Участь у символічній урочистості взяли, зокрема, народний депутат України, член Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я Сергій Березенко, голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, керівник підприємства-забудовника «Укрсівербуд» і директор медико-соціального центру.

«Це – перший крок до того, щоб паліативні пацієнти змогли без перешкод отримувати допомогу відповідних фахівців та психологів у регіоні, – прокоментував подію нардеп Сергій Березенко. – Новий корпус плануємо відкрити вже до 1 червня 2018 року – до Міжнародного дня захисту дітей. На його побудову виділено 11 мільйонів гривень з мого депутатського фонду та Державного фонду регіонального розвитку».

Також народний депутат додав: «Центр «Відродження» акредитований за вищою категорією. В основу реабілітаційного процесу центру покладена модель «Тандем», яка схвалена ВООЗ. За рік реабілітаційні послуги отримують близько 2-х тисяч дітей. Для кожної дитини фахівці розробляють індивідуальну програму, яка забезпечує послідовність реабілітаційного процесу».

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19 19:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 вересня в області зафіксовано 169 нових випадків COVID-19.

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення 19:35

У Чернігові днями вакцинували проти Covid-19 вже 50-тисячного мешканця. Проведення масової вакцинації в нашому місті було однією з тем обговорення на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради, 16 вересня.

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів 19:30

16 вересня в Управлінні фітосанітарної безпеки відбувся семінар на тему «Дотримання суб’єктами господарювання законодавства у сфері насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, захисту рослин, а також запобігання поширенню контрафактного насіння при здійсненні реалізації та зберіганні насіння і садивного матеріалу». До участі у ньому запросили студентів випускного курсу Чернігівського Національного технологічного університету, які навчаються за спеціальністю «Агрономія».

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця 17:03

Уже зовсім скоро розпочнеться черговий опалювальний сезон. І чим ближче, тим «гарячіше» обговорюються тарифні питання.

Цифровізація в архівній справі – тема зустрічі голови обласної ради Олени Дмитренко з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим 14:35

Сьогодні голова обласної ради Олена Дмитренко провела робочу зустріч з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим та директором Державного архіву Чернігівської області Раїсою Воробей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини