Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 01:30:45

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

14.11.2016   09:24Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 13 листопада до 8:00 14 листопада 2016 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.


Стан доріг:

Для забезпечення безпеки дорожнього руху на дорогах області працювало 144 одиниці спецтехніки та 149 чоловік обслуговуючого персоналу ДП "Чернігівський облавтодор".
Стан доріг та мостів задовільний, проїзд автотранспорту забезпечено.


Дорожньо-транспортні пригоди – 1:

В с. Карпилівка Козелецького району по вул. Центральній, біля автобусної зупинки, близько 0 год. 5 хв.  13 листопада водій мотоцикла «ИЖ Планета» здійснив наїзд на пішохода та впав на проїжджу частину дороги. Внаслідок пригоди водій мотоцикла отримав травми та був доставлений до Козелецької центральної районної лікарні.


Пожежі в житловому секторі – 4, під час пожежі 1 особа отримала опіки.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин –12 мкр/год., Прилуки – 11 мкр/год., Остер –11 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 12 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 13 листопада до 20 години 14 листопада очікується хмарна погода, вночі сніг, місцями сильний, вдень невеликий сніг, місцями хуртовина.  Вітер північно-східний 7-12 м/с, вночі місцями пориви до 15-20 м/с. Температура по області вночі 3-5º морозу, вдень від 0º до 5º морозу.
По Чернігову температура вночі 4-6º морозу, вдень 2-4º морозу.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.

Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.

У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44

Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини