Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 червня, 07:16:14

На Чернігівщині призупинено дію 36 ліцензій на будівництво

11.11.2016   11:30Агенцiя

За 10 місяців 2016 року Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області було здійснено 89 перевірок за додержанням суб’єктами господарювання ліцензійних умов.

Із них 85 планових та 4 позапланові перевірки, а також 5 комплексних перевірок за наказом Мінекономрозвитку України. За результатами планових перевірок 46 суб’єктів господарювання підтвердили спроможність виконувати ліцензійні умови, у 39 були виявлені порушення, тож рішенням Ліцензійної комісії Держархбудінспекції України дію ліцензій  було призупинено. Трьом суб’єктам господарювання – ПАТ «Чернігівбуд», ПП «Смітенерго», ПП «Підрядник» – ліцензії було анульовано. За результатами позапланових перевірок чотирьом суб’єктам господарювання дію ліцензії на будівництво було поновлено.

Також працівниками Управління надаються консультації суб’єктам господарювання, які мають намір отримати ліцензію на господарську діяльність, пов’язану із створенням об’єктів архітектури.  За 10 місяців 2016 року працівниками Управління надано 60 консультацій у сфері ліцензування.

Загалом у Чернігівській області зареєстровано 196 суб’єктів господарювання, які мають ліцензію на господарську діяльність, пов’язану зі створенням об’єктів архітектури на об’єкти IV та V категорії складності.

Останні новини Чернігівщини

До 15 років позбавлення волі засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення зґвалтування своєї доньки 17:46

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 44-річного мешканця Чернігівського району у вчиненні зґвалтування своєї 12-річної доньки (ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 152 КК України).

“В ніч на Івана Купала” — разом з Академічним народним хором 16:45

Як завжди, неймовірно барвисту і виразну купальську програму запропонували глядачам артисти Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.

Засуджено мешканця м.Чернігова за розбійний напад на військовослужбовця 16:21

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 32-річного місцевого жителя у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому в умовахвоєнного стану особою, яка раніше вчиняла розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.

Ще три громади області розробляють концепти безбар’єрних маршрутів 15:39

На Чернігівщині триває робота над формуванням комплексної мережі безбар’єрних маршрутів. Крім Олишівської селищної ради, дорожні карти таких проєктів намітили також Гончарівська, Коропська та Парафіївська громади.

Засуджено до 10 років позбавлення волі чоловіка за вбивство односельчанина 14:57

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 54-річного мешканця одного з сіл Чернігівського району та області за фактом умисного вбивства знайомого своєї дружини (ч.1 ст.115 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини