Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 жовтня, 07:55:42

Ще один міський фонтан законсервували

10.11.2016   07:50

Роботи по консервуванню на зимовий період фонтану навпроти ТЦ «Полісся» 9 листопада, виконали співробітники КП «Чернігівводоканал».

З метою збереження комунального майна, усе устаткування «пішохідного» фонтану було демонтоване, а отвори, які донедавна закривали решітки з алюмінію, накрили спеціально виготовленими плитами перекриття з «чорного» металу, окрашеного у сіро-блакитний колір.

Треба додати, що конструкція була розроблена спеціалістами КП «Чернігівводоканал», а от самі кришки для накриттяфонтану підприємство замовляло на ПАТ «Чернігівський завод металоконструкцій і металооснастки». В першу чергу розробники приділили увагу безпеціконструкції та її антивандальним функціям.

Уся конструкція виготовлена з рифленого листа металу товщиною 4мм. Рифлене покриття забезпечить безпеку пішоходів в осіннє-зимовий період, а товщина металу дасть змогу витримувати значні навантаження. Конструкція посилена 35мм сталевим куточком, що дасть змогу при потребі витримати вагу притиральної техніки. Конструкція обладнана антивандальним пристроєм. Загальна вага конструкції – близько 500 кг.
 
Вартість комплекту для накриття «пішохідного» фонтану склала 16,5 тис грн. з ПДВ, які КП «Чернігівводоканал» має компенсувати управління ЖКГ міста.

Ф хоча конструкція накриття фонтану витримує вагу притиральної техніки, задля збереження декоративного вигляду панелей накриття, розробники рекомендують не проводити прибирання фонтану від снігу механічним способом та не випробовувати їх на міцність, спеціально наїжджаючи важкою технікою, яка зараз працює у сквері.

Щодо фонтану біля Мегацентру, то його планують накрити наприкінці тижня. Конструкцію для накриття розробили на КП «Чернігівводоканал» і зараз іде її виготовлення силами підприємства. Але порубку листового металу все одно довелося замовляти на одному з спеціалізованих підприємств міста.

Останні новини Чернігівщини

Сьогодні - вибори до місцевих рад

Сьогодні - вибори до місцевих рад 07:40

25 жовтня в Україні проводять вибори до органів місцевого самоврядування. Громадяни будуть обирати депутатів до місцевих рад та мерів своїх населених пунктів. Голосування розпочинається о 08:00 і триватиме до 20:00. Потім виборчі дільниці закриються й розпочнеться підрахунок голосів.

25 жовтня - День автомобіліста

25 жовтня - День автомобіліста 07:27

День автомобіліста святкують в останню неділю жовтня. Святкують День працівника автотранспорту, або, як його ще називають - День водія - не тільки ті шофери, хто сидить за кермом.

Олімпік - Десна 0:2

Олімпік - Десна 0:2 18:54

Голи: Шевцов, 24, Тотовицький, 37.