Достатньо солі та піску плюс нова техніка – Чернігів готується до викликів зими
Цієї зими з ожеледицею на чернігівських дорогах і вулицях боротися буде чим. Комунальне підприємство Чернігівської міської ради, яке займається прибиранням міста – АТП-2528 – сьогодні отримало залізницею майже 500 т солі для приготування піскосольової суміші.
Про це прес-службі міської ради розповів директор КП «АТП-2528» В’ячеслав Мовчанюк.
Вагони з сіллю прибули на станцію «Чернігів-товарний». Їх розвантаження вже відбувається і триватиме кілька днів. Після цього на базі КП по вул. 1 Травня з більшої частини цієї солі будуть зроблені кілька різновидів піскосольової суміші – для різної погоди.
Також підприємство вже має 5 тис. 300 т заготовленої раніше суміші плюс 12 тис. т піску. Всього ж на зиму потрібно понад 8 тис. т суміші. Наприклад, минулою зимою її було використано 8 тис. 600 т.
Тож тепер Чернігів цим матеріалом, без якого на дорогах у слизьку погоду не обійтися, забезпечений на весь зимовий сезон. Підприємство планує також залишити невеликий резерв на наступний рік.
За словами В’ячеслава Мовчанюка, до зимового сезону КП «АТП-2528» готує і спецтехніку. Загалом це підприємство має 51 одиницю техніки, що задіяна в зимовому прибиранні міста.
Окрім того, наразі закуплені ще 5 важких самоскидів МАЗ із комплектами зимового обладнання. Постачальник обіцяє доставити їх до 10 грудня.
Раніше, навесні цього року, парк техніки цього міського комунального підприємства вже поповнився також п’ятьма новими тракторами для прибирання тротуарів і прибордюрної частини вулиць.
Останні новини Чернігівщини
Новий керівник — нові горизонти: у Прилуцькому технічному фаховому коледжі відбулися кадрові зміни 14:09
Озирнутися назад - може бути лячно. Кожного дня ми випробовуємо силу власних кроків, адже рух вперед завжди вимагає сміливості.
Від металевих контейнерів до дерев’яних навісів: у Чернігові демонтують ще 34 незаконні тимчасові об’єкти 13:48
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 20 листопада надав дозвіл на демонтаж 34 незаконно встановлених тимчасових об’єктів на території міста.
Чернігівські дзюдоїсти вибороли п’ять нагород на чемпіонаті України серед молодших кадетів 13:25
У період з 17 до 19 листопада в місті Ужгород відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років.
До Чернігова доставлено нову партію гуманітарної допомоги з Лаппеенранти 12:43
20 листопада до Чернігова прибула чергова партія гуманітарної допомоги від міста-побратима Лаппеенранта.
На Новгород-Сіверщині поліцейські вилучили у чоловіка незаконну зброю та боєприпаси 12:21
Співробітники Новгород-Сіверського районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 40-річного мешканця громади виявили гранату, вибухову речовину, боєприпаси та шість нелегальних гладкоствольних рушниць.