Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 лютого, 17:53:02

Відбувся брифінг прокурора області Володимира Комашка

09.11.2016   07:53Агенцiя

8 листопада, відбувся брифінг прокурора області Володимира Комашка на якому журналістам доведено актуальні питання діяльності органів прокуратури Чернігівщини упродовж останніх трьох місяців поточного року.

Розпочинаючи брифінг, прокурор області наголосив на важливості  висвітлення результатів роботи органів прокуратури, передусім, які реально сприяли відновленню, зміцненню законності й правопорядку та мають суспільно важливий характер.

При цьому зауважив, що значна частина висвітлених інформаційних повідомлень – це реакція органів прокуратури на публікації та повідомлення, розміщені у ЗМІ, виявлені шляхом моніторингу інформаційного простору, про порушення закону, скоєні злочини та інші події, які набули суспільного значення та резонансу.

Обговорюючи питання протидії злочинності прокурор зазначив, що першочергову увагу на даному напрямі зосереджено на координації діяльності всіх правоохоронних органів. З цією метою прийнято комплекс системних узгоджених заходів до зміцнення правопорядку, профілактики та протидії злочинності в регіоні, у тому числі її організованим проявам. Завдяки їх реалізації досягнуто певних позитивних результатів.

Під час брифінгу Володимир Комашко детально поінформував журналістів про стан досудового розслідування у кримінальних провадженнях на пріоритетних напрямах, представницьку діяльність органів прокуратури області, результатів роботи щодо захисту прав дітей, дотримання прав людини в місцях несвободи, підтримання державного обвинувачення в суді, у сфері міжнародного співробітництва тощо.

На завершення прокурор області відповів на питання журналістів, зокрема щодо розслідування кримінальних проваджень за фактами виявлення на території Сосницького району несанкціонованого розміщення відпрацьованих люмінесцентних ламп, вбивства інкасаторів у жовтні 2015 року, злочинів, де потерпілими є журналісти, інші та подякував медійникам за приділений цій зустрічі час.

Останні новини Чернігівщини

Львівський апеляційний суд заборонив Владиславу Атрошенку обіймати посаду міського голови Чернігова протягом року

Львівський апеляційний суд заборонив Владиславу Атрошенку обіймати посаду міського голови Чернігова протягом року 12:43

Міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку заборонили обіймати відповідну посаду строком на один рік.

За матеріалами СБУ судитимуть російського агента, який збирав інформацію про переміщення ЗСУ 10:09

Слідчі Управління СБ України в Чернігівській області завершили досудове розслідування стосовно мешканця прикордоння, який приховано збирав інформацію про місця дислокації та переміщення українських військ на території Чернігівщини та Київщини.

«Слугу Народу» на Чернігівщині очолив В’ячеслав Чаус

«Слугу Народу» на Чернігівщині очолив В’ячеслав Чаус 09:55

Обов’язки голови Чернігівської обласної організації партії «Слуга Народу» покладено на В’ячеслава Чауса, який є головою Чернігівської ОВА.

1 лютого - цей день в Україні та в світі

1 лютого - цей день в Україні та в світі 09:52

ДЕНЬ 343 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 343 RUSSIAN AGRESSION

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів 09:50

Вчора, 30 січня, російські війська продовжували обстрілювати прикордоння Чернігівської та Сумської областей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини