Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 жовтня, 05:26:23

Боротьба зі стихійною торгівлею: результати жовтня. ВІДЕО

05.11.2016   10:44

Екологи та поліцейські продовжують перевіряти стихійні ринки. За жовтень працівники екоінспекції Чернігова склали 22 адміністративних протоколи щодо порушення благоустрою міста.

Виходять в рейд інспектори майже щодня. Людей вкотре попереджають про незаконну торгівлю та просять користуватися соціальними торговими рядами.

Заступник начальника екоінспекції Чернігова Микола Матвєєв зазначив, що наразі продавці з розумінням ставляться до ситуації і не перешкоджають роботі інспекторів. Це підтвердив і виконуючий обов’язки начальника відділу дільничних інспекторів Чернігівської міської поліції Олег Флюгерт. Люди зараз вже не йдуть на конфлікт.

Крім того, зазначив поліцейський, на головних локаціях, де процвітає торгівля з землі, це на вулиці Ремісничій, Жабинського, Рокоссовського та у районі Ремзаводу, щодня, з ранку до вечора, чергують по двоє дільничних. Вони попереджають продавців про порушення закону.

Загалом стихійників у Чернігові поменшало. Але, все ж таки, ще потрібен за ними контроль, - кажуть екологи та поліція.

Згідно зі статтею 152 Адміністративного кодексу України за порушення правил благоустрою мінімальний штраф для фізичних осіб складає 340 грн та 850 грн для підприємців.
 


 

Останні новини Чернігівщини

За якими послугами звертаються до податкової

За якими послугами звертаються до податкової 17:50

Протягом січня-вересня 2020 року до управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Чернігівській області надійшло 56,3 тис звернень від платників для отримання адміністративних послуг.

Про імпорт-експорт Чернігівської області

Про імпорт-експорт Чернігівської області 17:48

У січні–серпні 2020р. експорт товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області становив 489 млн.дол. США, імпорт – 234 млн.дол.

Ніжинський елеватор

Ніжинський елеватор "Кернела" встановив рекорд із завантаження вагонів-зерновозів 17:39

Елеватор «Дружба-Нова» (Ніжинський елеватор агрохолдингу «Кернел») встановив рекорд з відвантаження зерна на залізничний транспорт, завантаживши за 26 годин 86 вагонів-зерновозів, або більше ніж півтора маршрута.

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу "Лелека-100" проходить державні випробування 17:33

На Чернігівщині випробувальною бригадою Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки (ДНДІ ВС ОВТ) проводяться державні випробування дослідного зразка безпілотного авіаційного комплексу «Лелека −100».

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє 17:29

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 20 жовтня зафіксовано 254 нових випадків інфікування COVID-19.