Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 жовтня, 05:13:56

За вчинення злочину у сфері недоторканності державного кордону – кримінальна відповідальність

05.11.2016   08:47Агенцiя

Прокуратурою області направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом замаху на порушення встановленого порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 333 КК України).

Шляхом зібрання належних та допустимих доказів під час досудового розслідування встановлено, що у вересні 2015 року підозрюваний, будучи пасажиром потягу, що прямував до Російської Федерації без спеціального дозволу перевозив пристрій, що відноситься до товарів подвійного призначення та може бути використаний у створенні звичайних видів озброєнь, військової чи спеціальної техніки.

Під час здійснення митного контролю правоохоронцями Чернігівської митниці пристрій виявлено та вилучено, що стало перешкодою для реалізації зловмисником умислу на переміщення забороненого товару через митний кордон України.

Останні новини Чернігівщини

За якими послугами звертаються до податкової

За якими послугами звертаються до податкової 17:50

Протягом січня-вересня 2020 року до управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Чернігівській області надійшло 56,3 тис звернень від платників для отримання адміністративних послуг.

Про імпорт-експорт Чернігівської області

Про імпорт-експорт Чернігівської області 17:48

У січні–серпні 2020р. експорт товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області становив 489 млн.дол. США, імпорт – 234 млн.дол.

Ніжинський елеватор

Ніжинський елеватор "Кернела" встановив рекорд із завантаження вагонів-зерновозів 17:39

Елеватор «Дружба-Нова» (Ніжинський елеватор агрохолдингу «Кернел») встановив рекорд з відвантаження зерна на залізничний транспорт, завантаживши за 26 годин 86 вагонів-зерновозів, або більше ніж півтора маршрута.

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу "Лелека-100" проходить державні випробування 17:33

На Чернігівщині випробувальною бригадою Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки (ДНДІ ВС ОВТ) проводяться державні випробування дослідного зразка безпілотного авіаційного комплексу «Лелека −100».

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє 17:29

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 20 жовтня зафіксовано 254 нових випадків інфікування COVID-19.