Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 16:02:17

Розгляд запитів на інформацію та звернень громадян Чернігівською ОДПІ

04.11.2016   07:51Агенцiя

За словами начальника управління обслуговування платників Ігоря Чеботаря до Чернігівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Чернігівській області за 10 місяців 2016 року надійшло 90 запитів на ін¬формацію (68 — подано безпосередньо до канцелярії ОДПІ, 12 — поштою, 10 — електронною поштою), з них: від фізичних осіб — 50 запитів, від юридичних осіб — 40 запитів.

Запитувана інформація стосувалась питань щодо результатів проведених перевірок, надання роз’яснень з питань оподаткування та довідок про заробітну плату для перерахування пенсії тощо.

Відповіді на запити, були надіслані своєчасно та з до¬триманням вимог законодавства, зокрема, 70 запитів вирішено по¬зитивно, у 18 випадках було відмовлено, 2 запити надіслано за належністю.

За січень-жовтень поточного року до Чернігівської ОДПІ надійшло 68 письмових звернень громадян. Значна кількість звернень (22) стовувалась контрольно-перевірочної роботи, у 13 зверненнях йшлося про можливе ухилення від сплати податків.

Також, у письмових зверненнях громадяни та фізичні особи — підприємці зверталися з питання за¬стосування норм податкового законодавства. На 64 звернення надано роз’яснення, по 2 зверненням було від¬мовлено, 2 звернення надіслано за належністю відповідно до ст. 7 Закону України «Про звернення громадян».

У 2016 році посадовими особами Чернігівської ОДПІ прове¬дено 45 особистих прийомів громадян, під час якого було прийнято 9 громадян з питання сплати земельного податку, 7 громадян щодо сплати податку на доходи фізичних осіб, 6 звернень стосувались питань нарахування єдиного соціального внеску.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.