Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 10:58:55

Відбір кандидатів на посаду регіонального директора чернігівської Укрпошти відбудеться 6 грудня

01.11.2016   14:23Агенцiя

Співбесіда із кандидатами на посаду регіонального директора «Укрпошти» у Чернігівській області відбудеться в Чернігові 6 грудня, а документи для участі у відкритому відборі можна подати до 18 листопада.

Після цього, протягом листопада-грудня відбудеться інтерв’ю з кандидатами на посади регіональних директорів та кандидатів для формування кадрового резерву ще з 11 областей, де також проводитиметься відкритий відбір.

Метою нової керівної команди Укрпошти є здійснення швидкої ринкової трансформації компанії, та перетворення Укрпошти на ефективну, прозору, сучасну технологічну компанію, яка буде надавати своїм клієнтам послуги найвищої якості та посилить свої позиції на ринку поштових, фінансових та логістичних послуг. Для цього Укрпошта здійснює пошук фахівців, що допоможуть підвищити якість та ефективність управління регіональними дирекціями компанії.

Подача документів для претендентів із Львова завершується 4 листопада, співбесіда відбудеться 17 листопада. Подача документів для претендентів із Дніпра та Запоріжжя завершується 11 листопада, а співбесіду проведуть 25 та 26 листопада відповідно.

Для кандидатів із Херсонської, Миколаївської, Одеської, Харківської, Сумської, Полтавської, Черкаської та Вінницької областей документи для участі у відкритому відборі та кандидатів для формування кадрового резерву потрібно подати до 18 листопада. Співбесіди будуть проводитися у Херсоні, Миколаєві та Одесі – 2-3 грудня, у Харкові, Сумах, Полтаві – 9-10 грудня, у Черкасах – 15 грудня та у Вінниці – 20 грудня.

Відкриті відбори в інших регіонах відбудуться на початку 2017 року про що буде оголошено додатково.

Запрошуємо взяти участь у відкритому відборі на посади директорів та кандидатів для формування кадрового резерву.

Документи слід надсилати на електронну адресу: ukrposhta.hr@gmail.com.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.