Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 грудня, 16:21:47

У прокуратурі на семінарі обговорили питання додержання міжнародних стандартів при виявленні та розслідуванні випадків катування в’язнів

01.11.2016   07:22Агенцiя

Відбувся навчально-методичний семінар на тему: «Додержання законодавства та міжнародних стандартів при виявленні, документуванні та розслідуванні випадків катування в’язнів у місцях несвободи, забезпеченні гарантій їх доступу до медичної допомоги».

До участі в роботі семінару запрошені представники Чернігівського обласного бюро судово-медичної експертизи, Головного управління Національної поліції в області, а також працівники апарату прокуратури області, керівники та начальники відділів місцевих прокуратур.

Доповідачами висвітлено особливості здійснення досудового розслідування та процесуального керівництва ним у кримінальних провадженнях за фактами катувань в’язнів у місцях несвободи, зокрема проведення огляду місцевості, приміщення, речей та документів, допитів, слідчого експерименту, судових експертиз.

Окремо зосереджено увагу на взаємодії слідчих та прокурорів із оперативними працівниками підрозділів внутрішньої безпеки Національної поліції України при проведенні перевірок за заявами та повідомленнями про катування та інше жорстоке поводження з людьми, шляхи їх подолання.

Також проаналізували національну нормативно-правову базу та міжнародну практику щодо дотримання прав людини в місцях несвободи.

Семінар відбувся у формі діалогу між учасниками заходу, які висвітлювали проблемні питання, обмінювалися думками, ділились досвідом, а також обговорили комплекс заходів щодо покращення ефективності співпраці.

Останні новини Чернігівщини

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57

Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55

Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36

Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини