Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 7 лютого, 11:19:58

Під час пожеж дві людини загинуло, одна отримала опіки

31.10.2016   14:23Агенцiя

Впродовж минулої доби пожежно-рятувальними підрозділами Управління ДСНС у Чернігівській області ліквідовано 8 пожеж. Нажаль, під час їх гасіння вогнеборці виявили тіла двох загиблих громадян, ще один чоловік отримав опіки.

30 жовтня о 00:10 до Служби порятунку "101" у Бобровицькому районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку у селі Ярославка. За викликом до місця пригоди прибули рятувальники 15-ї державної пожежно-рятувальної частини та сільські вогнеборці місцевої пожежної команди. На той момент вогонь майже повністю охопив будинок. Спільними зусиллями рятувальники о 01:00 загоряння локалізували, а о 02:00 остаточно ліквідували. Загалом до гасіння пожежі було залучено 7 вогнеборців та 2 одиниці спеціальної техніки. В ході проведення невідкладних робіт в одній з кімнат виявлено тіло 79-річного господаря помешкання.

Того ж дня у селі Слабін Чернігівського району вогнеборці 3-го державного пожежно-рятувального посту селища Михайло-Коцюбинське у складі 4 чоловік особового складу та 1 одиниці спеціальної техніки під час ліквідації пожежі житлового будинку виявили тіло 52-річного чоловіка. У обох випадках причинами трагедій послужила власна необережність господарів помешкань під час паління.

О 18:12 до оперативно-координаційного центру У ДСНС в області надійшло повідомлення про пожежу приватного гаражу в селі Старий Білоус Чернігівського району. За викликом прибули 2 відділення 2-ї державної пожежно-рятувальної частини та згодом було залучено 1 відділення пожежно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спецпризначення. На момент прибуття вогнеборців була загроза розповсюдження вогню на поруч розташовані житлові будинки та гаражі. Завдяки оперативним діям рятувальників у складі 11 чоловік особового складу та 3 одиниць спеціальної техніки пожежу о 18:39 було локалізовано та о 19:39 ліквідовано. Намагаючись самотужки загасити полум'я, отримав опіки ІІІ ступеню верхніх кінцівок та обличчя 29-річний син господарки помешкання. Каретою швидкої допомоги чоловіка госпіталізовано до опікового відділення Чернігівської обласної лікарні. Наразі, причина пожежі встановлюється.

Рятувальники звертаються до громадян та нагадують, що паління в ліжку, або ж у нетверезому стані призводить до виникнення пожеж, які, за часту, закінчуються трагічно. Проявляйте обережність у поводженні з вогнем, іншими небезпечними предметами та приладами. У випадку виникнення пожежі, викликайте негайно рятувальників за номером "101".

Останні новини Чернігівщини

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression