Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 лютого, 20:14:35

Більшість керівників дитячих закладів ігнорують виконання елементарних протипожежних заходів

30.04.2012   08:16Агенцiя

На базі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "Відкриті двері", що у с. Новий Білоус Чернігівського району, під головуванням начальника управління у справах сім'ї та молоді Чернігівської облдержадміністрації Сердюк О.С. відбулась нарада щодо підготовки дитячих закладів до літньої оздоровчої кампанії 2012 року. У нараді взяли участь керівники відомчих організацій та керівники зазначених закладів.

Як доповів співробітник Управління Держтехногенбезпеки в області майор служби цивільного захисту Ігор Вербило, на даний час проводяться перевірки протипожежного стану всіх санаторно-оздоровчих закладів Чернігівщині. За результатами перевірок керівникам об'єктів вручаються відповідні акти та приписи для усунення виявлених недоліків. Крім того, фахівцями проводяться протипожежні інструктажі, вручаються пам'ятки з питань безпеки життєдіяльності, роз'яснюються та відпрацьовуються дії на випадок виникнення пожежі.
 
Разом з тим, протипожежний стан даних об'єктів такий, що може призвести до надзвичайних ситуацій, пожеж, загибелі та травмування людей, великих матеріальних збитків. Відсутні: системи оповіщення людей про пожежу, автоматична пожежна сигналізація (або знаходиться у непрацездатному стані), пристрої блискавкозахисту (якщо є, то не працюють); дерев'яні конструкції горищ будівель, споруд не оброблюються вогнезахисним розчином, шляхи евакуації та протипожежне водопостачання не відповідають вимогам нормативних актів з питань пожежної безпеки, електрообладнання не перевіряється на відповідність нормам безпечної експлуатації, пожежні щити не укомплектовані протипожежним інвентарем, територія та приміщення не забезпечені первинними засобами пожежогасіння в достатній кількості, прилади опалення експлуатуються з порушеннями вимог пожежної безпеки.
 
Більшість керівників об'єктів ігнорують виконання елементарних протипожежних заходів, які не потребують значних матеріальних витрат.
Найбільше занепокоєння викликає протипожежний стан об'єктів відпочинку "Сонечко" Варвинського району, "Полісяночка" Городнянського району, "Сузір'я" Коропського району, "Деснянка" Куликівського району, "Казковий", "Будівельник" та "Остреч" Менського району, "Пролісок" Ніжинського району, "Казка" Прилуцького району, "Дитячого санаторію ім. Щорса" Сосницького району, "Зміна" та "Юний хімік" Чернігівського району, "Дружба" та "Зелений гай" в м. Чернігові.

За невиконання вимог пожежної безпеки працівниками Держтехногенбезпеки вживаються заходи адміністративного та запобіжного впливу. На даний час призупинено експлуатацію 5 закладів, які знаходяться у пожежонебезпчному стані.
 
Тож, необхідно вжити вичерпних заходів щодо приведення в належний протипожежний стан даних об'єктів, адже від цього залежить безпека та життя наших дітей.


Управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

 Є злочин, є вирок, а чи буде покарання?

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57

«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.

Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28

Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.

Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23

1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.