Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 31 січня, 08:52:54

Вогнеборці під час ліквідації пожеж врятували 7 громадян, серед них 3-річна дитина

28.10.2016   15:17

27 жовтня вогнеборцями підрозділів УДСНС м. Чернігів під час ліквідації двох пожеж врятовано 7 громадян, серед яких 3-річна дитина.

О 16:14 по вул. Шевченка, 41 виникла пожежа в одній із квартир п'ятиповерхового житлового будинку. На місце пригоди за викликом оперативно прибуло три відділення  1-ї державної пожежно-рятувальної частини у складі 7 чоловік особового складу на двох пожежних автоцистернах та автодрабині. Рятувальники у апаратах захисту органів дихання та зору піднялись у задимлену квартиру на  п'ятому поверсі та врятували 69-річну господарку помешкання і її 96-річну матір. Рятувальники о 16:24 локалізували, а о 17:10 остаточно ліквідували загоряння. Причиною пожежі, яка ледь не коштувала життя двом літнім жінка, послужило коротке замикання електрообігрівача.

О 17:33 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у квартирі на першому поверсі 2-поверхового житлового будинку по вулиці Чудінова, 3. Під час ліквідації пожежі вогнеборці з використання висувних пожежних драбин врятували з будинку п'ять мешканців, з них одну дитину 2013 року народження. Постраждалу 47-річну власницю квартири з опіками госпіталізовано до опікового відділення Чернігівської обласної лікарні.

Вогнем знищено облицювання стін та стелі квартири, меблі та майно на площі 50 кв.м. Пожежу ліквідовано о 18:24. Загалом до її ліквідації залучалось 14 чоловік особового складу та 4 одиниці пожежно-рятувальної техніки.

Ймовірною причиною пожежі послужила необережність при палінні однієї з жінок, які мешкають у квартирі. Проводиться розслідування правоохоронними органами.

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини