Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 17:56:34

Встановлено невідповідність задокументованої зарплати - виплаченій

28.10.2016   15:11Агенцiя

Відділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДФС у Чернігівській області задокументовано факт завищення посадовими особами одного із приватних підприємств Чернігова заробітної плати.

Так, суми заробітної плати, зазначені у кошторисній документації та у актах приймання виконаних робіт, на замовлення комунального господарства, не відповідають сумам фактично виплаченої заробітної плати працівникам підприємства.

За даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості по факту за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 191 КК України.

Наразі, за матеріалами вищезазначеного підрозділу в Єдиному реєстрі досудових розслідувань обліковується 28 кримінальних порушень, у тому числі 13 кваліфікуються за ст.191 КК України (привласнення та розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього»

У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього» 12:29

27 березня у мейкерському просторі Peremoha Lab при Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбувся медіа-день, під час якого студенти та студентки політехніки презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього».

Виставка фотокартин «Доторки до душі» Ксенії Лучистої 12:26

25 березня в Мистецькій вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація виставки світлин на полотні «Доторки до душі» фотографки Ксенії Лучистої.

Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха

Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха 12:23

Сучасна українська молодь дедалі частіше доводить: успіх не приходить випадково — його створюють наполегливістю, сміливістю та вірою у власні сили. Саме таку історію має 21-річний підприємець із Коропа Едуард Довбах, який, скориставшись державною підтримкою, зміг перетворити свою ідею на реальний бізнес.

 Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини

Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 12:03

Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.

 На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:59

Носівські оперативники задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини